Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 21.09.2018 03:04
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » 28 січня на "Українській біржі" відбудеться запуск нових ф'ючерсних контрактів
 версія для друку

28 січня на "Українській біржі" відбудеться запуск нових ф'ючерсних контрактів

28 січня 2015 року на "Українській біржі" відбудеться запуск торгів новими ф'ючерсними контрактами на курс долар США - українська гривня і на ціну однієї тройської унції афінованого золота. Таке рішення було прийнято членами Біржової ради "Української біржі" на засіданні 22 січня 2015 року.

Базовий розмір гарантійного забезпечення для ф'ючерсного контракту на курс долара США - українська гривня встановлений у розмірі 20%, для ф'ючерсного контракту на золото - 10%.

"Ринку давно необхідні ці інструменти, особливо очікують - ф'ючерс на долар - гривня. Завдяки його запуску можна буде зменшити тиск на валютний ринок, так як частина спекулятивного інтересу на валюту перейде на регульований біржовий ринок. Також ми очікуємо, що поява реального механізму валютного хеджування буде сприяти збільшенню ліквідності на фондовому ринку, - говорить Голова Правління "Української біржі" Олег Ткаченко. - Крім того, ф'ючерс на долар - гривня буде дуже цікавим для закордонних інвесторів, для яких валютний ризик один з основних при інвестуванні в українські активи".

Нові інструменти розширюють можливості учасників: дозволяють страхувати валютні ризики, а також можуть бути використані інвесторами в різних інвестиційних стратегіях. Очікується, що інструменти будуть затребувані у широкого кола учасників ринку: це вітчизняні та іноземні інвестори, підприємства реального сектору економіки (експортери та імпортери), банки.

До торгів будуть допущені ф'ючерсні контракти з терміном виконання 16 березня 2015 року. У зв'язку з тим, що курс долара США по відношенню до української гривні асоціацією ЕМТА тимчасово не розраховується, за розрахункове значення для березневого контракту на курс долар США - українська гривня і для розрахунку варіаційної маржі з березневого контракту на золото, буде використовуватися опублікований НБУ середньозважений курс долара США по відношенню до української гривні, який визначається на підставі даних міжбанківського валютного ринку (курс МБК) станом на 16:00.

Зразкова форма ф'ючерсного контракту на курс долар США - українська гривня

Зразкова форма ф'ючерсного контракту на ціну однієї тройської унції афінованого золота

Тарифи Строкового ринку

Презентація контрактів

Нагадаємо, що 19 грудня 2014 року Національний банк України погодив "Українській біржі" зразкові форми ф'ючерсних контрактів, 13 січня 2015 року почалися тестові торги, а 20 січня 2015 року було отримано погодження від НКЦПФР.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту комунікацій за телефоном: (044) 495-74-74.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду