Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 19.09.2018 09:56
Русский Русский English English
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Параметри нових ф'ючерсних контрактів
 версія для друку

Параметри нових ф'ючерсних контрактів

28 січня 2015 року на "Українській біржі" відбудеться запуск торгів новими ф'ючерсними контрактами на курс долар США - українська гривня і на ціну однієї тройської унції афінованого золота. 

Базовий розмір гарантійного забезпечення для ф'ючерсного контракту на курс долара США - українська гривня встановлений у розмірі 20%, для ф'ючерсного контракту на золото - 10%.

До торгів будуть допущені ф'ючерсні контракти з терміном виконання 16 березня 2015 року. У зв'язку з тим, що курс долара США по відношенню до української гривні асоціацією ЕМТА тимчасово не розраховується, за розрахункове значення для березневого контракту на курс долар США - українська гривня і для розрахунку варіаційної маржі з березневого контракту на золото, буде використовуватися опублікований НБУ середньозважений курс долара США по відношенню до української гривні, який визначається на підставі даних міжбанківського валютного ринку (курс МБК) станом на 16:00.

Нові інструменти розширюють можливості учасників: дозволяють страхувати валютні ризики, а також можуть бути використані інвесторами в різних інвестиційних стратегіях. Очікується, що інструменти будуть затребувані у широкого кола учасників ринку: це вітчизняні та іноземні інвестори, підприємства реального сектору економіки (експортери та імпортери), банки.

Зразкова форма ф'ючерсного контракту на курс долар США - українська гривня

Зразкова форма ф'ючерсного контракту на ціну однієї тройської унції афінованого золота

Презентація контрактів

Порядок підключення до торгів на терміновому ринку

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту комунікацій за телефоном: (044) 495-74-74.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів ПАТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду