Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 19.09.2018 04:08
Русский Русский English English
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Запуск ф'ючерсу на курс євро - долар США на "Українській біржі"
 версія для друку

Запуск ф'ючерсу на курс євро - долар США на "Українській біржі"

25 лютого 2015 року на "Українській біржі" відбудеться запуск ф'ючерсу на курс євро - долар США. Таке рішення було прийняте Біржовою радою "Української біржі" 19 лютого 2015 року, після отримання погодження НКЦПФР на впровадження торгів цими контрактами.

"2015 рік розпочався з запуску нових контрактів на "Українській біржі", і ми раді запропонувати учасникам ринку ще один інструмент", - говорить Голова Правління "Української біржі" Олег Ткаченко.

"Євро - долар - це найліквідніша валютна пара. Попит на цей ф'ючерсний контракт, безсумнівно, буде. В першу чергу, він буде цікавий спекулянтам, тим, хто хоче заробити на валюті, але остерігається Форекс-компаній, - говорить директор компаній "Майстер Брок" Михайло Сущек. - Інвестування - це ризики, і ось тут біржовий ф'ючерс для багатьох буде більш прийнятний, тому що у нього є один незаперечний плюс - це біржовий інструмент, в законодавчому полі України. І для багатьох цей фактор буде вирішальним, у виборі місця торгівлі".

Ф'ючерсний контракт на курс євро долар США виконується по курсу євро, що визначений Європейським центральним банком (European Central Bank) і опублікований на сайті www.ecb.int в день виконання контракту. Варіаційна маржа розраховується виходячи з курсу долара США по відношенню до української гривні, розрахованого на підставі даних міжбанківського валютного ринку України станом на 16:00 в дату розрахунку варіаційної маржі.

До торгів буде допущено ф'ючерсний контракт з терміном виконання 16 березня 2015 року.

Зразкова форма ф'ючерсного контракту на курс євро - долар США

Тарифи Строкового ринку

Презентація контрактів

 

За більш детальною інформацією звертайтеся в Департамент комунікацій за телефоном: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів ПАТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду