Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 20.10.2018 20:47
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Весняний TRADERNETCamp
 версія для друку

Весняний TRADERNETCamp

25 квітня 2015 року відбувся весняний TRADERNETCamp, який зібрав понад 150 приватних інвесторів, трейдерів та професійних учасників ринку.

Модератором заходу виступив Сергій Фурса, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital.

Неформальна конференція розпочалася словами організаторів: Заступник Голови Правління "Української біржі" Євген Комісаров і Генеральний директор компанії NETTRADER Марина Машковська привітали присутніх.

Перша секція була присвячена поточному стану фінансового ринку України. Старший економічний стратег компанії AYA Capital Павло Ільяшенко, Член ACI, аналітик Української аграрної асоціації Мар'ян Заблоцький та інвестиційний аналітик "Капітал Таймс" Артем Щербина обговорили ситуацію в різних галузях економіки України і відповіли на запитання учасників.

Після короткої перерви на неформальне спілкування почалася найбільш очікувана секція "Інфраструктура фондового ринку", спеціальним гостем якої був Глава НКЦБФР Тимур Хромаєв. Разом з Головою Правління "Української біржі" Олегом Ткаченко, фінансовим експертом Романом Сульжиком і Керуючим директором ІГ "Універ" Олексієм Сухоруковим вони обговорили майбутнє функціонування вітчизняного ринку цінних паперів. Учасники TRADERNETCamp засипали спікерів запитаннями, і обговорення найбільш актуальних тем протривало і під час перерви.

Продовжився TRADERNETCamp секцією "Успішний трейдинг: ринки і стратегії", під час якої Старший Фінансовий Радник "Капітал Таймс" Дмитро Жипецький і Начальник департаменту торгівлі цінними паперами "Капітал Таймс" Віктор Сизоненко розповіли про свою торгівлю та роботі в ролі маркет-мейкерів валютних ф'ючерсів, які торгуються на "Українській біржі". Приватний трейдер на ринку CME Володимир Баженов і трейдер SDG Олесь Срібний поділилися з присутніми своїм досвідом торгівлі.

Завершився TRADERNETCamp неформальним спілкуванням учасників.

Організатори заходу "Українська біржа", компанія NETTRADER і соціальна мережа трейдерів та інвесторів TRADERNET дякують всім партнерам, спікерам та учасникам TRADERNETCamp. До нових зустрічей!

Фотозвіт TRADERNETCamp

Відео TRADERNETCamp

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту комунікацій за телефоном: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду