Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 19.11.2018 15:26
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Підписка
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Обсяг торгів ф'ючерсом на євро - долар перевищив 29 млн. грн.
 версія для друку

Обсяг торгів ф'ючерсом на євро - долар перевищив 29 млн. грн.

Сьогодні, в останній день місяця, обсяг торгів ф'ючерсним контрактом на курс євро - долар на "Українській біржі" досяг рекордних 1250 контрактів на загальну суму понад 29 млн. грн.

 "Останні дні були насичені макроданим про стан економік США і країн Європи, а також новинами про рішення грецької кризи і корпоративну звітність провідних американських компаній. Сукупність зазначених чинників проявилася у зростанні волатильності пари євро - долар, - говорить інвестиційний аналітик "Капітал Таймс" Артем Щербина. - Завдяки інституту маркет-мейкера на "Українській біржі" учасники ринку мали змогу використовувати поточну волатильність світового валютного ринку і заробити на короткострокових коливаннях курсу євро до долара США".

 Високі обсяги торгів на біржі підтверджують актуальність і необхідність подальшого розвитку ринку похідних інструментів на зарубіжні базові активи, вважає експерт.

 "Пара євро - долар сама по собі є найліквіднішим інструментом на світових фондових ринках, а ф'ючерс євро - долар на "Українській біржі" чудово корелює з цією парою. На даний момент у стакані гарний маркет-мейкер за цим контрактом і клієнти звернули на це увагу, - коментує ризик-менеджер Dragon Capital Дмитро Михайлусенко. - Крім того, ми бачимо вузький спред в ціні між кращими заявками на покупку і на продаж, що дозволяє з мінімальними витратами і за гарною ціною відкривати позицію".

 Нагадаємо, що цього року "Українська біржа" запустила торги новими валютними ф'ючерсами: ф'ючерсом на курс долар - гривня, ф'ючерсом на курс євро - долар і ф'ючерсом на ціну золота.

За более подробной информацией обращайтесь в Департамент коммуникаций по телефону: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду