Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 21.09.2018 03:39
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Євро і долар на "Українській біржі" подорожчали
 версія для друку

Євро і долар на "Українській біржі" подорожчали

Источник: Экономическая правда

За підсумками торгової сесії в середу 3 червня ф'ючерс на курс долар - гривня на "Українській біржі" продемонстрував позитивну динаміку, додавши 0,64%. Торги зупинилися на позначці 21,795 грн. за долар. Це третій день корекції в рамках спадаючого середньострокового тренду.

"Червневий контракт на курс євро - долар також закрився в плюсі в цей день. Останні угоди пройшли за ціною 1,121 долара за євро, що на 0,72% вище від ціни закриття у вівторок. Сьогодні цей імпульс розвинувся і, можливо, найближчим часом буде протестований локальний максимум 1,1423", - коментує Сергій Горбачов, інвестиційний експерт компанії NETTRADER (Україна).

Із запуском нових ф'ючерсних контрактів на валютні пари на "Українській біржі" відкрилися нові можливості для управління фінансами, повідомляє експерт. "Ці контракти доступні як приватним особам, так і юридичним. Основне призначення ф'ючерсних контрактів - це хеджування валютних ризиків. Також з їх допомогою можна спекулювати і заробляти на різниці курсів, що набагато зручніше робити на біржі в порівнянні з готівковим ринком".

Отримати доступ до торгів на "Українській біржі" дуже просто: потрібно відкрити рахунок у ліцензованого брокера, який є членом біржі.

Детальну консультацію з питань обслуговування на фондовому ринку можна отримати в компанії NETTRADER (Україна).Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду