Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 19.09.2018 04:09
Русский Русский English English
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Обсяг відкритих позицій по валютних ф'ючерсах перевищив 2000 контрактів

На початку тижня, обсяг відкритих позицій по валютних ф'ючерсах перевищив 2 000 контрактів (більше 45 мільйонів гривень у грошовому еквіваленті).

"Поточна ситуація на ринку деривативів, пов'язана з тим що так чи інакше потроху повертається ділова активність на фінансові ринки України. Питання з реструктуризації боргу країни практично вирішене, НБУ у своїх висловлюваннях обережно відзначає стабілізацію ситуації на грошовому і валютному ринках. Поки на фондовому ринку все залишається практично без змін, ми відзначаємо сплеск зацікавленості клієнтів до нових валютних інструментів на строковому ринку Української біржі. Особливо активно торгуються ф'ючерси на євро-долар і золото, - коментує Старший фінансовий радник компанії Capital Times Дмитро Жипецький. - З точки зору технічного аналізу збільшення кількості відкритих контрактів в євродоларі сталося після того, як пара вийшла з вузького коридору і пробила рівень 1,130 доларів за євро. Далі ще більше інтерес виріс після проходу рівня 1,135. Учасники ринку чекають трендового руху і готові збільшувати свої позиції. Схожу ситуацію можна було спостерігати в контракті на золото, коли воно долало рівні 1130 -1135 доларів за тройську унцію. В цілому вихід цих активів з бокового тренду позитивно позначився на динаміці і обсязі торгів ".

"Економіка України переживає непрості часи. Спостерігалася тенденція до зниження зовнішньоекономічної активності. Рівень імпорту та експорту, разом з ВВП достатньо сильно впали. Тим не менше, є і позитивні новини. Торговий баланс країни вирівнявся і залишається позитивним починаючи з квітня 2014 року. Тепер є всі передумови стверджувати, що найбільш екстремальні коливання курсу національної валюти залишилися позаду. Компанії скоро знову будуть готові розгорнути активну зовнішньоекономічну діяльність, орієнтовану насамперед на експорт продукції, - доповнює трейдер ICU Віталій Сивач. - Це означає, що в учасників реального сектору економіки з'явиться необхідність страхувати свої грошові потоки від коливань курсу гривні до долара. Щоб вибудувати надійну і збалансовану операційну діяльність, компанії можуть страхувати свої ризики від несподіваних стрибків курсу як в одну, так і в іншу сторону. І ф'ючерс на пару гривня/долар - найпростіший, доступний, прозорий і зрозумілий інструмент для цього. ICU, як маркет-мейкер і найбільший оператор на ринку валютних інструментів, вже спостерігає збільшення попиту на ф'ючерси /форварди на пару гривня/долар. Як тільки критична маса компаній зрозуміє, що ф'ючерс є оптимальним інструментом для хеджування ризиків, ринок ф'ючерсів очікує експоненціальне зростання".

Нагадаємо, що на початку цього року "Українська біржа" запустила торги новими валютними ф'ючерсами: ф'ючерсом на курс долар - гривня, ф'ючерсом на курс євро - долар і ф'ючерсом на ціну золота. Нові інструменти розширюють можливості учасників: дозволяють страхувати валютні ризики, а також можуть бути використані інвесторами в різних інвестиційних стратегіях. Інструменти поступово стають затребуваними у найширшого кола учасників ринку: це вітчизняні та іноземні інвестори, підприємства реального сектору економіки (експортери та імпортери), банки.

За більш детальною інформацією звертайтеся в Департамент комунікацій по телефону: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів ПАТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду