Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 20.03.2019 17:38
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

19 грудня відбудеться запуск ф'ючерсних контрактів на BRENT і BITCOIN

19 грудня 2016 року на "Українській біржі" відбудеться запуск торгів новими ф'ючерсними контрактами на ціну нафти сорту BRENTта на індекс BITCOIN.

Це стало можливим після того, як НКЦПФР зареєструвала специфікації ф'ючерсних контрактів та зміни до Правил ПАТ "Українська біржа".

"Унікальність ситуації в тому, що Українська біржа стала першим регульованим ринком в світі, який запропонував ф'ючерсні контракти на BITCOIN. З урахуванням того, що інтерес до цієї" криптовалюта "в Україні досить високий, а з іншого боку чинне правове поле сильно обмежує можливості українців у доступі до фінансових інструментів розвинутих ринків, ми можемо отримати синергетичний ефект, - говорить Керуючий директор Інвестиційної групи УНІВЕР Олексій Сухоруков. - Я впевнений, що це в підсумку допоможе привернути увагу і міжнародних гравців."

"Запуск ф'ючерсу на нафту на Українській Біржі ми вважаємо важливим та знаковим моментом. Плани та розмови про це велися роками, але тільки зараз вони змогли реалізуватися. Знаковість цього інструменту в тому, що, сподіваюся, він буде однією з перших ластівок сировинного ринку, за яким з'являться ф'ючерси на сільськогосподарські та енергетичні продукти, - сказав Керуючий директор компанії Драгон Капітал Денис Мацуєв. - Важливість події для фондового ринку в появі ще одного інструменту, яким зможуть оперувати як інвестори так і представники реального сектору економіки, наприклад, нафтотрейдери."

Нові інструменти розширюють можливості учасників і можуть бути використані інвесторами в різних інвестиційних стратегіях. Очікується, що інструменти будуть цікавими для широкого кола учасників ринку та залучать на нього нових учасників: це підприємства нафтогазового сектора, компанії з IT-сфери та їх співробітники.

Зразкова форма ф’ючерсного контракту на ціну нафти сорту BRENT

Зразкова форма ф’ючерсного контракту на індекс BITCOIN

За більш детальною інформацією звертайтесьдо Департаменту комунікацій за телефоном: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду