Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 23.09.2019 06:05
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Впроваджено FIX-протокол для дистрибуції ринкової інформації

"Українська біржа" розпочинає надання інформації про біржові ціни в режимі реального часу через інтерфейс, побудований на базі міжнародного протоколу FIX. Першим дистриб'ютором, який підключився по FIX-протоколу, стала компанія TRDATA.

 

З 1 жовтня "Українська біржа" почала транслювати ринкову інформацію по протоколу FIX версії 4.2.

Протокол FIX (Financial Information eXchange), з 1998 року розробляється неприбутковою організацією FIX Protocol Ltd, давно отримав визнання в якості стандарту індустрії торгівлі фінансовими інструментами, так як дозволяє істотно скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.

 

"Провідні світові біржі в обов'язковому порядку надають доступ до своїх інформаційних та торгових сервісів за допомогою протоколу FIX. Ми раді, що наша біржа стала першим торгівельним майданчиком в Україні, який впровадив цей стандарт. Для початку - в режимі надання інформації, але вже тестуємо і режим прийому заявок ", - прокоментував подію Олег Ткаченко, Голова Правління "Української біржі".

 

"Для нас, як для розробника торгових та інформаційних платформ, перевага використання міжнародних стандартів полягає в тому, що вони дозволяють нашому програмному забезпеченню "розмовляти однією мовою" з IT-системами як клієнтів, так провайдерів інформації" - прокоментував Річард Огдон, директор компанії TRDATA, "FIX-протокол на ринку фінансової інформації це приблизно як англійська для ділового спілкування. Тепер ми можемо спілкуватися "без перекладачів" з фондовою біржею в Україні".

 

За детальною інформацією прохання звертатися:

- в Торговий департамент "Української біржі" по телефону: 380 (44) 495-7474

- в TRDATA по телефоном +38 044 456 16 06 або по e-mail: info@trdata.com


"Українська біржа" - провідний організований ринок акцій та строкових контрактів в Україні. Стартувавши в березні 2009 року, біржа з перших місяців стала технологічним лідером фондового ринку України, першою запустивши торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

 

TRDATA - Фінтех компанія, яка створює продукти для фінансових ринків. Офіси розташовані в Лондоні, Москві, Києві та Кремнієвій долині. 

Розвиває власну інформаційну платформу TRDATA, яка надає в режимі реального часу доступ до біржох та позабіржових котирувань по облігаціям/єврооблігаціям, акціям, котировкам грошового ринку, аналітиці та новинам.

www.trdata.com 

 Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду