Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Неділя, 23.09.2018 13:26
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Впроваджено FIX-протокол для дистрибуції ринкової інформації

"Українська біржа" розпочинає надання інформації про біржові ціни в режимі реального часу через інтерфейс, побудований на базі міжнародного протоколу FIX. Першим дистриб'ютором, який підключився по FIX-протоколу, стала компанія TRDATA.

 

З 1 жовтня "Українська біржа" почала транслювати ринкову інформацію по протоколу FIX версії 4.2.

Протокол FIX (Financial Information eXchange), з 1998 року розробляється неприбутковою організацією FIX Protocol Ltd, давно отримав визнання в якості стандарту індустрії торгівлі фінансовими інструментами, так як дозволяє істотно скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.

 

"Провідні світові біржі в обов'язковому порядку надають доступ до своїх інформаційних та торгових сервісів за допомогою протоколу FIX. Ми раді, що наша біржа стала першим торгівельним майданчиком в Україні, який впровадив цей стандарт. Для початку - в режимі надання інформації, але вже тестуємо і режим прийому заявок ", - прокоментував подію Олег Ткаченко, Голова Правління "Української біржі".

 

"Для нас, як для розробника торгових та інформаційних платформ, перевага використання міжнародних стандартів полягає в тому, що вони дозволяють нашому програмному забезпеченню "розмовляти однією мовою" з IT-системами як клієнтів, так провайдерів інформації" - прокоментував Річард Огдон, директор компанії TRDATA, "FIX-протокол на ринку фінансової інформації це приблизно як англійська для ділового спілкування. Тепер ми можемо спілкуватися "без перекладачів" з фондовою біржею в Україні".

 

За детальною інформацією прохання звертатися:

- в Торговий департамент "Української біржі" по телефону: 380 (44) 495-7474

- в TRDATA по телефоном +38 044 456 16 06 або по e-mail: info@trdata.com


"Українська біржа" - провідний організований ринок акцій та строкових контрактів в Україні. Стартувавши в березні 2009 року, біржа з перших місяців стала технологічним лідером фондового ринку України, першою запустивши торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

 

TRDATA - Фінтех компанія, яка створює продукти для фінансових ринків. Офіси розташовані в Лондоні, Москві, Києві та Кремнієвій долині. 

Розвиває власну інформаційну платформу TRDATA, яка надає в режимі реального часу доступ до біржох та позабіржових котирувань по облігаціям/єврооблігаціям, акціям, котировкам грошового ринку, аналітиці та новинам.

www.trdata.com 

 Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду