Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 15.10.2019 02:42
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Інформація про ринки в TRDATAUX Terminal

"Українська біржа"та компаніяTRDATA розробили новий унікальний інформаційних продукт - TRDATAUXTerminal, який "в одному вікні" надає доступ до біржових та позабіржових даних в режимі реального часу.

"Впровадження протоколуFIX суттєво спростило інтеграцію з зовнішніми інформаційними системами, завдяки чому ми разом з компанією TRDATA змогли запропонувати ринку спільний продукт, котрий рекомендуємо використовувати, як учасникам торгів, так і їхнім клієнтам. Для біржі це –можливість надавати інформацію новим категоріям користувачів, в тому числі з інших країн" - Олег Ткаченко, Голова Правління "Української біржі".

"Ми раді стратегічному співробітництву з "Українською Біржою" і що через нашу спільну роботу банки та інвестиційні компанії тепер зможуть отримувати ринкову інформацію в зручному вигляді, без необхідності встановлення біржових терміналів. Впевнений, що для корпоративних скарбників та керуючих компаній, які працюють на українських фінансових ринках, TRDATAUXTerminal буде основним джерелом отримання інформації про грошовий ринок та ринок цінних паперів" - Річард Огдон, Директор компанії TRDATA.

 

Контакти для отримання доступу до TRDATA UX Terminal:

-       Маріанна Пічугіна, "Українська біржа": +380 (44) 495–7474, mp@ux.ua

-       ЮліяСпориш,  TRDATA: +380 (97) 464-0827,  julia@trdata.com   

 

"Українська біржа" - провідний організований ринок акцій та строкових контрактів в Україні. Стартувавши в березні 2009 року, біржа з перших місяців стала технологічним лідером фондового ринку України, першою запустивши торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок. 

TRDATA – Британська компанія, яка була заснована в 2009 році, презентує продукти надання ринкової інформації та трейдингу для фінансових ринків. Офіси розташовані в Лондоні, Києві та Москві (www.trdata.com).Розвиває інформаційну платформу TRDATA, яка надає в режимі реального часу доступ до біржових та позабіржових котирувань по облігаціям/єврооблігаціям, акціям, котировкам грошового ринку, аналітиці та новинам.Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду