Авторизация
Ваш логин:
Пароль:
Забыли пароль | Регистрация
Украинская биржа – центр ликвидности рынка акций и производных инструментов в Украине
Регистрация Войти
Суббота, 21.07.2018 06:59
English English Українська Українська
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Частным инвесторам
Торговцам
Эмитентам
Фондовый рынок
Срочный рынок
Рынок Привлечения Капитала
Приватизационные аукционы
Члены биржи
Информация о торгах
Индексы
Техническая поддержка
О бирже
Документы
Новости
Спецпроекты
Подписка на рассылки
Полезные ссылки

Аналитика и новости рынка

Понедельник, 3 декабря 2012

Коментар по акціях: Новомосковський ТЗ

КІНТО
Рекомендация: NVTR, Новомосковський трубний завод, аздержать

З початку року акції Новомосковського трубного заводу групи «Iнтерпайп», торгуючись з дуже малими обсягами торгів на ринку заявок Української біржі, знизили свої котирування на 55%. В цей же час індекс українських акцій UX просів на 42%. На менших інтервалах: 6-9 міс. акції емітенту також програють ринку по доходності. А от за останні три місяці акції підросли на 11%, а індекс впав на 12%. Динаміка акцій NVTR дуже волатильна – денна доходність коливається від «-35%» до «+45%». Такий розмах лише підтверджує що основним драйвером руху акцій вгору/вниз на сьогодні є спекуляції. Обсяги торгів за акціями низькі, але за останні три місяці покращились, що видно зі статистики: за 6 місяців обсяг торгів акціями заводу склав 330 тис. грн., а за останні 3 місяці – 280 тис. грн. Це не можна пояснити кращою кон’юнктурою фондового ринку в цілому, оскільки ліквідність на ринку не збільшилась. Скоріше всього зі збільшенням обсягів виробництва сталевих труб Новомосковським трубним заводом гравці ринку звернули увагу на акції цього емітенту.

Середній обсяг виробництва сталевих труб на Новомосковському ТЗ за останні три місяці зріс з 20 тис. тонн на початку року до 24 тис. тонн. В цілому за 10 місяців поточного року завод збільшив обсяги виробництва трубної продукції на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року, до 217 тис. тонн. Результатів за листопад поки що немає, але ми очікуємо рівень 24-25 тис. тонн; а в цілому за рік – не менше 260 тис. тонн.

В сьогоднішніх реаліях акції малоліквідного та мало-капіталізованого Новомосковського трубного заводу не рекомендуються на купівлю, незважаючи на ціну всього 0,30 грн. за одну акцію та низькі ринкові мультиплікатори. Таким чином, рекомендація залишається – тримати.

·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 390-57-60

Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Украинская биржа, 2008-2018. Все права на информацию и аналитические материалы, размещенные на этом сайте, защищены в соответствии с украинским законодательством.
Услуги интернет-трейдинга предоставляются участниками торгов ПАО "Украинская биржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, Бизнес-центр "Горизонт", этаж 1
Форумы |  Версия для мобильных устройств |  Новости в RSS |  Схема проезда