Авторизация
Ваш логин:
Пароль:
Забыли пароль | Регистрация
Украинская биржа – центр ликвидности рынка акций и производных инструментов в Украине
Регистрация Войти
Суббота, 18.08.2018 02:11
English English Українська Українська
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Частным инвесторам
Торговцам
Эмитентам
Фондовый рынок
Срочный рынок
Рынок Привлечения Капитала
Приватизационные аукционы
Члены биржи
Информация о торгах
Индексы
Техническая поддержка
О бирже
Документы
Новости
Спецпроекты
Подписка на рассылки
Полезные ссылки

Аналитика и новости рынка

Вторник, 12 июня 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1622,58+0,25%

Вчора індекс Української біржі підріс на 0,5%. Два «індексних папери» біржі минулого дня помітно зросли в ціні, три – знизилось. В «зеленому» закінчили вчорашні торги акції «Укрнафти» (+4,5%) та «Донбасенерго» (+4,0%). Втратили в ціні акції «Турбоатому» (-0,75%), «Центренерго» (-0,6%) та «Райффайзен Банк Аваль» (-0,45%).

Вчора обсяг торгів «індексними» акціями на ринку заявок Української біржі залишився приблизно на рівні минулої п’ятниці, і був в грошовому вираженні на рівні своїх середньоденних значень за останні півроку, рік та два.

На ринку заявок УБ пройшли торги акціями лише двох «не індексних» емітентів з малими обсягами.

Світові ринки акцій.

Широкий фондовий індекс США S&P 500 додав незначну 0,1%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 підріс на 0,7%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, закінчив торговий день з плюсом у 0,4%.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські фондові індекси слабко підростають; на європейські – підростають сильніше. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі, і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів європейські фондові індекси зростуть. Зранку фондовий індекс MSCI EM мало змінюється.

Учасники фінансових ринків значну увагу приділяють позитивному результату сьогоднішньої зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ином. Це перша зустріч лідерів цих країн в історії. За результатами цих переговорів в Сінгапурі було підписано документ, зміст якого допоки невідомий. Однак, відомо, що на зустрічі керівник Північної Кореї пообіцяв працювати в напрямку позбавлення Корейського півострова від ядерної зброї.

Ситуації невизначеності на Українській біржі через санкції до програмного забезпечення, яким користуються торгівці на УБ, нікуди не зникла. Тому, при всьому позитиві, що є, місцевим українським трейдерам акціями необхідно все ж залишатись обережними і бути готовими до різних сценаріїв перебігу та закінчення торгів на місцевому фондовому ринку.·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 12 июня 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Украинская биржа, 2008-2018. Все права на информацию и аналитические материалы, размещенные на этом сайте, защищены в соответствии с украинским законодательством.
Услуги интернет-трейдинга предоставляются участниками торгов ПАО "Украинская биржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, Бизнес-центр "Горизонт", этаж 1
Форумы |  Версия для мобильных устройств |  Новости в RSS |  Схема проезда