Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 24.04.2024 22:42
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналитика и новости рынка

Понедельник, 23 июля 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1610,07+0,25%

Минулої п’ятниці індекс Української біржі підріс на незначну 0,1%, а індекс ПФТС додав помітні 0,9%. Зміна цін «індексних» паперів за результатами торгів акціями минулої п’ятниці на біржі ПФТС і самі ціни станом на вчора представлені в Таблиці 1.

Таблиця 1. Результати торгів на ПФТС, ціна останньої угоди, біржовий курс, 20.07.2018

Емітент

Ціна останньої угоди

Біржовий курс

гривень

зміна

гривень

зміна

Центренерго

14,9

-0,7%

14,8888

0,1%

Райффайзен Банк Аваль

0,29

0,0%

0,29

0,1%

Донбасенерго

24,98

9,1%

24,95

8,8%

Минулої п’ятниці торгова активність дещо знизилась в порівнянні з попереднім торговим днем. Обсяг угод по безадресним заявкам на ПФТС з «індексними» акціями Української біржі та «індексними» акціями ПФТС минулої п’ятниці склав 425 тисячі гривень порівнянні з 496 та 482 тисячі гривень днем раніше. Максимальний обсяг торгів «індексними» акціями по безадресним заявкам на ПФТС за минулий місяць був зафіксований минулої середи - 777 тисячі гривень. Середній за торгову сесію обсяг торгів на Українській біржі «індексними» акціями по безадресним заявкам в минулі два роки в основному був в діапазоні 780-840 тисяч гривень, при більшій кількості емітентів, з якими проходили угоди в один день.

Минулої п’ятниці, як і день до цього, на фондовій біржі ПФТС була також зафіксована одна угода по одній безадресній заявці з акціями «Індустріалбанку».

«Донбасенерго» шукає технологію на перехід до спалювання вугілля газової групи на єдиному блоці №7 Слов’янської ТЕС, повідомила прес-служба компанії. Впровадження цієї технології більш складне і буде більше коштувати, ніж на інших блоках українських ТЕС в силу конструктивних особливостей блоку. Якби технологія була впроваджена, це б покращило економічні показники «Донбасенерго».

НКРЕКП в найближчі місяці оприлюднить проект змін до методології впровадження RAB- тарифів в електроенергетиці (стимулюючого регулювання). Відсутність такого тарифоутворення стримує приватизацію розподільчих компаній електроенергетики України та знижує ціну їх акцій. Тому впровадження методології RAB- тарифів було б позитивною новиною для ринку акцій України.

Ще раз нагадаємо, що на цьому тижні можна очікувати початку публікації квартальної звітності місцевих українських емітентів, що має вплинути на перебіг торгів акціями на місцевих фондових біржах.

Світові фондові ринки.

Минулої п’ятниці широкий фондовий індекс США S&P 500 знизився на 0,1%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 втратив 0,15% в тому числі через укріплення євро після коментарів президента США Дональда Трампа стосовно монетарної політики ФРС, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, додав помітні 0,9% після зниження днем раніше на 0,8%. Знов же таки чинник зниження індексу долара США зіграв тут свою позитивну роль.

В США продовжується публікація квартальної звітності корпорацій країни за другий квартал 2018 року. З 16,4% емітентів, які вже відвітували у 83% фінансові показники перевершили очікування аналітиків («планка», яку вони подолали, традиційно була занижена аналітиками перед початком публікацій). Аналітики перед початком публікації звітності очікували зростання прибутків американських корпорацій в другому кварталі 2018на 20% рік до року (2 квартал 2018 до 2-ого кварталу 2017). Проте, факт значного росту корпоративних прибутків в США вже у великій мірі був врахований в цінах акцій американських корпорацій в першому кварталі 2018. Їх прибутки в першому кварталі 2018 зросли на 24% рік до року.

Повторимо тезу з попереднього огляду. Зараз з точки зору тривалості хвиля росту індексу S&P 500, якщо взяти ритм торгів з початку року, вже мала б вже завершитись в кінці минулого тижня або бути близькою до завершення. Проте, на фоні хорошої квартальної звітності вона цілком імовірно може продовжитись ще пару тижнів при зростанні фондових індексів США зовсім нешвидким темпом в середньому за кілька торгових днів при коливанні їх день від дня. Тому після невеликого зниження індексу S&P 500 минулого четверга та п’ятниці мабуть ще зарано ставити крапку в зростанні цього фондового індикатору найближчими днями.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські торгуються різнонаправлено, та все ж більше знижуються; на європейські фондові індекси - знижуються. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі, і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів європейські фондові індекси будуть торгуватися в «червоному». Зранку фондовий індекс MSCI EM, додає 0,1%.

Сьогодні, таким чином, зовнішній фон для місцевого українського ринку акцій – нейтральний. Поки звітності місцевих українських емітентів, акції яких торгуються на біржі ПФТС, за другий квартал у учасників місцевого ринку акцій 2018 немає, як і немає і інших значимих з точки зору динаміки цін акцій для місцевих емітентів новин. На цьому фоні, імовірно очікувати в середньому слабкої зміни цін місцевих «індексних» акцій при торгах сьогодні.



·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 23 июля 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналитический обзор рынка
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду