Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 22.06.2024 06:36
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Понедельник, 23 апреля 2012

Коментар по акціях Інтерпайп «Новомосковський ТЗ»

КІНТО
Рекомендация: NVTR, Новомосковський трубний завод, аздержать

З часів попереднього огляду Новомосковського трубного заводу (15 лютого), ціна акцій емітенту знизилась на 27%, а індекс УБ втратив лише 6% своєї вартості. Акції цього заводу групи «Iнтерпайп» хоч і торгуються на ринку заявок Української біржі, на відміну від Нижньодніпровського трубопрокатного заводу (ринок котирувань), але їх ліквідність досить мала. Зважаючи на хороші виробничі показники заводу, скоріше за все, зниженню вартості акцій NVTR сприяли слабкі фінансові показники за 2011 рік та антидемпінгове розслідування з боку ЄС.

Так, на початку квітня комісія ЄС почала антидемпінгове розслідування по відношенню до сталевих зварних квадратних
і прямокутних труб українського, турецького та македонського виробництва. Комісія має протягом 9 місяців прийняти рішення щодо тимчасового антидемпінгового мита на півроку. А уряди країн-членів ЄС мають 15 місяців для прийняття рішення щодо встановлення кінцевого мита на 5 років. Частка поставок України в країни ЄС на сьогодні на другому місці після Росії. Тому у випадку введення антидемпінгового мита українські виробники зменшать свою прибутковість. Першочергово це стосуватиметься Новомосковського трубного заводу, ДМЗ ім. Комінтерну та Луганського трубного заводу.

У першому кварталі 2012 року Новомосковський трубний завод виготовив 57 тис. тонн сталевих труб, що на 21% більше порівняно з минулорічними показниками за аналогічний період часу. Згідно з планами підприємства у 2012 році, в цілому обсяг виробництва на заводі досягне 235 тис. тонн сталевих труб (+8%, р/р). Запланована програма реалізації продукції є поміркованою і цілком може бути перевиконана за відсутності введення перешкод з боку ЄС.

Фінансові показники емітенту за результатами 2011 року виглядають співмірними до результатів 2010-го року, робота заводу все ще є збитковою, навіть фінансовий результат від операційної діяльності – збиток. Це відображається і в низьких ринкових коефіцієнтах NVTR. Таким чином, акції залишаються не цікавими для інвестування, але ринкова ціна є непривабливою і для їх продажу. Тому, наша рекомендація залишається «тримати» акції Новомосковського трубного заводу.


Другие рекомендации по инструменту


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду