Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 23.07.2024 10:51
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу »
 версія для друку

НКЦПФР погодила участь Freedom Holding в капіталі Української біржі

Згідно з повідомленням НКЦПФР, рішенням від 03.06.2020 було погоджено набуття компанією Freedom Holding Corp. (США) істотної частини акцій професійного учасника фондового ринку  - Української біржі. Freedom Holding Corp. є материнською компанією ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА", професійного учасника ринку цінних паперів.


Голова правління Української біржі Артемій Єршов зазначив, що входження в капітал біржі потужного іноземного акціонера в нинішній непростий не тільки для України, а й для світу час, є дуже позитивним сигналом для фондового ринку нашої країни. "Це говорить про те, що не тільки місцеві гравці, але і системні міжнародні інвестори бачать хороший потенціал в ринку і вірять в швидке відновлення української економіки", - сказав Єршов. Він також висловив впевненість, що наявність нового акціонера дозволить Українській біржі швидше вийти на новий етап розвитку.

"Freedom Holding Corp. (США) активно реалізовує стратегію розвитку в Україні. Для нас це дуже важливий етап, який в подальшому дозволить запропонувати стратегічні інвестиційні можливості для українських інвесторів. ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА планує зайняти лідируючі позиції, як професійний торговець цінними паперами на фондовому ринку України. Ми зацікавлені в розвитку ринку, підтримки інфраструктури, в розвитку строкових контрактів (ф'ючерсів) та інших похідних фінансових інструментів", - зазначає Марина Машковська, генеральний директор ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА".

Для отримання додаткової інформації прохання звертатися:

  • На Українську біржу електронною поштою [email protected] або телефоном: +380 (44) 495-7474;
  • У ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА електронною поштою [email protected] або телефоном +380 (67) 775-8738.

ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" входить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу пройшли лістинг на фондовій біржі NASDAQ (тікер-код FRHC). ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА - перший і поки єдиний учасник фондового ринку, який відновив доступ клієнтів до біржових торгів через Інтернет. Детальну інформацію про компанію можна отримати на сайті.

"Українська біржа" — провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строкового ринку.

 

Головні новини


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду