Log in with an existing account
Login:
Password:
Forgot your password? | Register
Ukraine Exchange - The first exchange in Ukraine with direct market access and internet-trading
Register Login
Thursday, 18.08.2022 16:54
Русский Русский Українська Українська
For Investors
For Brokers
Securities Market
Derivatives Market
Exchange Members
Market Data
Index
Technical Support
About Us
News
E-mail Subscription

Analytics and Market news

Wednesday, 7 March 2012

Коментар по акціях ВАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря»

КІНТО

Наразі акції ВАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря» є практично неліквідними. Її ціна за останні 3 місяці залишилась на тому ж рівні – 0,45 грн., акції індикативно просідали до 0,35 грн. в період з 30 січня до 24 лютого. Тоді як індекс УБ з початку 2012 року зумів і зрости, і повернутись до рівнів початку року, на сьогодні навіть нижче.

За порівнянням результатів 2011р. з попереднім, підприємство збільшило виробництво конвеєрів на 33%, до 84 шт., і працює з високим рівнем завантаженості виробничих потужностей, що поки не враховано в ринковій ціні акцій.

Акції ВАТ «Світло Шахтаря» при ціні 0,45грн. на сьогодні торгуються по трейлінгових коефіцієнтах EV/S = 0,3; EV/EBITDA = 1,9; P/E = 3,8, що вказує на відчутний фундаментальний потенціал росту ціни акцій.

Зважаючи на поточний рівень завантаженості виробничих потужностей підприємства, стабільний попит у 2012р., а також ціну акції на сьогодні, що вказує на фундаментальний потенціал росту ціни акції ВАТ «Світло Шахтаря», рекомендуємо купувати акції ВАТ «Світло Шахтаря», хоча наголошуємо на ризикованість даної рекомендації через низьку ліквідність акції.
Copyright © Ukrainian Exchange, 2008-2022. All the rights for the information and analytical materials published on this website are protected in compliance with the ukrainian legislation.
Direct Market Access services are provided by the trading participants of the Ukrainian Exchange.
Tel: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Address: Tropinina Street, 7-g, Kyiv, 04107, Ukraine