Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 15.07.2024 04:31
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Біржова рада
Менеджмент
Розкриття інформації
Комітети
Торговий календар
Реквізити
Контакти
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » »
 версія для друку

Біржова рада

Оксаніч Сергій Михайлович, Голова Біржової ради, представник акціонера

Оксаніч Сергій Михайлович є кандидатом наук, доцентом, засновником та керівником компанії ПрАТ "КІНТО" (з 1992 року до цього часу).

Закінчив у 1977 році фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства імені Д.С. Коротченка за спеціальністю "фінанси і кредит", у 1990 - 1991 роках проходив стажування в Темпельському університеті (США).

Більше десяти років очолював Асоціацію торговців цінними паперами та Українську асоціацію інвестиційного бізнесу. Неодноразово був учасником робочих груп з розробки законодавчих актів при Верховній Раді, Кабінеті Міністрів, Міністерстві економіки та інших державних органах влади та управління.

У 2008 року з нагоди Дня працівника фондового ринку нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Оксаніч Сергій Михайлович вперше обраний членом Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" на Загальних зборах акціонерів, які відбулися 15 червня 2020 року. На засіданні Біржової ради АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" 30 червня 2020 року його обрано Головою Біржової ради. 23 квітня 2021 року Загальні збори акціонерів вдруге обрали Оксаніча Сергія Михайловича членом Біржової ради, а Біржова рада 30 квітня 2021 року переобрала його Головою.

 

Вареник Роман Вікторович, член Біржової ради, незалежний директор

Вареник Роман Вікторович з 2018 року займає посаду начальника Управління ринків капіталів Казначейства АТ "ОЩАДБАНК".

Закінчив Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана у 2000 році та отримав диплом спеціаліста з правознавства.

Працював в АБ "УКРГАЗБАНК" на посаді Директора Департаменту інвестиційної діяльності та акціонерного капіталу (2015 -2018 роках). Протягом 2011 – 2014 років очолював професійного учасника фондового ринку ТОВ "ІНСАЙТ КАПІТАЛ".

У період 2016-2018 років входив до складу Наглядової ради Приватного акціонерного товариства "Агентство по рефінансуванню житлових кредитів" як представник акціонера.

Вареник Роман Вікторович обраний членом Біржової ради − незалежним директором АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітні 2017 року та протягом 2018-2022 років він щорічно переобирався Загальними зборами акціонерів на цю посаду.


Зубарєв Микола Олексійович, член Біржової ради, представник акціонера

 Зубарєв Микола Олексійович очолює ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ".

Юрист за базовою освітою. Закінчив з відзнакою Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство". Також має ступінь магістру бізнес-адміністрування  від Единбурзької бізнес-школи університету Геріот-Ватт,  Шотландія.

У період з 2008  до 2015 р. обіймав керівні посади у професійному учаснику ринків капіталу АТ "Укрсиббанк": начальник управління правового супроводу інвестиційного бізнесу Юридичного департаменту, керівник напрямку з управління юридичними ризиками юридичного департаменту.

Працює в ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ" з 2021 року –  на посаді директора з комплаєнсу,  виконуючого обов’язки директора. З березня 2023 року призначений Директором ТОВ "УНІВЕР КАПІТАЛ".

Обраний членом Біржової ради – представником акціонера Загальними зборами акціонерів АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" 29 грудня 2022 року.


Коровицький Павло Михайлович, член Біржової ради, представник акціонера

Коровицький Павло Михайлович працює в ПрАТ "Івекс Капітал" з 2011 року та займає посаду Директора торгового департаменту.

У 1996 році закінчив Київський державний економічний університет за спеціальністю "Інформаційні системи в менеджменті" та отримав диплом магістра з інформаційних систем.

1996 -1999 роках навчався в  аспірантурі Київського Державного економічного університету за спеціальністю економіко-математичні методи.

Коровицький Павло Михайлович обраний на посаду члена Біржової ради Загальними зборами акціонерів АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" 15 червня 2020 року та протягом 2021-2022 років він щорічно переобирався Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 

Лазарєв Дмитро Євгенович, член Біржової ради, незалежний директор 

Лазарєв Дмитро Євгенович з 2017 року займає посаду начальника Казначейства ПАТ КБ "Глобус".

Закінчив Київський національний економічний університет у 2001 році за спеціальністю "банківська справа" та отримав диплом магістра з банківського менеджменту.

Працював начальником казначейства ПАТ "БТА Банк" протягом 2016-2017 років, протягом 2015-2016 років - заступником директора казначейства ПАТ "Банк Кредит Дніпро".

У 2013 - 2015  роках займав посаду начальника Відділу дилінгових операцій та управління ліквідністю в АБ "Укргазбанк".

У 2012- 2013 роках працював в ПАТ "Ерсте Банк" на посаді Директора казначейства.

Лазарєв Дмитро Євгенович обраний членом Біржової ради − незалежним директором АТ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА" у квітні 2016 року та протягом 2017-2022 років щорічно переобирався Загальними зборами акціонерів на цю посаду.

 Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду