Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 15.07.2024 05:06
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Біржова рада
Менеджмент
Розкриття інформації
Комітети
Торговий календар
Реквізити
Контакти
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » »
 версія для друку

Менеджмент

 

Артемій Єршов, Голова Правління

Народився в Києві в 1972 році, закінчив Київський державний економічний університет за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини".

З 1994 по 2007 рік – був топ-менеджером в банку "Аскольд", "БрокБізнесБанку", "Першому Інвестиційному Банку", банку "Кліринговий Дім", ВАТ "Укртелеком", "Ощадбанку". В 2007-2013 роках – Директор інвестиційної компаніі "Тройка Діалог Україна", потім - Заступник Голови Правління Сбербанку.

В 2009-2020 роках входив до складу наглядової ради ПФТС (пізніше - "Фондове партнерство"), Trastakomercbanka, Української біржі, Альфа-Банку. На сьогоднішній день є Заступником Голови Наглядової ради ПАРД.

Має досвід роботи на держслужбі (очолював управління іноземних інвестицій і кредитів міністерства економіки України в 1998-му році).

Очолює "Українську біржу" з квітня 2020 року.

 

 

 

Ольга Бажкова, Перший заступник Голови Правління

Ольга Бажкова народилася в м. Шостка Сумської області. Закінчила Київський національний  університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Економічна кібернетика".

На фондовому ринку працює з 2008 року, з 2009  року по сьогоднішній день – головний бухгалтер АТ "Українська біржа". З  3 вересня 2018 року року займає посаду Першого заступника Голови Правління АТ "Українська біржа".

 

 

 

Ольга Перевертун, заступник Голови Правління, Керівник Торговельного департаменту

Ольга Перевертун народилася в м.Києві. Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), за спеціальністю "Фінанси", спеціалізація: програма "Фінансовий менеджмент" (кваліфікація магістра з фінансів). З 2006 рік по 2009 рік працювала в ЗАТ "Альфа-Банк" в кредитному відділу Управління супроводження кредитних операцій та відділі розроблення та впровадження продуктів Управління продуктами автокредитування Департаменту роздрібних продуктів.

З червня 2009 року працює в Торговому департаменті АТ "Українська біржа". З січня 2017 року переведена на посаду начальника Клірингової палати. З листопада 2018 займає посаду начальника Торговельного Департаменту.

З 19 квітня 2019 року рішенням загальних зборів акціонерів була призначена заступником Голови Правління.


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду