Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 08.12.2022 18:02
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Ф’ючерси в Україні знову доступні через інтернет-трейдинг

Український ринок строкових інструментів після дворічної перерви поступово відновлюється. АТ "Українська біржа" відродило ф’ючерсний контракт на курс гривні до долара США, а ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" відкрило клієнтам онлайн-доступ до нього.

Торги на українському біржовому ринку деривативів були припинені у 2018 році через накладення санкцій на програмне забезпечення Української біржі. Тоді на строковому ринку торгувалися 15 ф’ючерсів.

4 серпня 2020 року Українська біржа відновила торги на ринку строкових інструментів, почавши з найактуальнішого на сьогодні ф’ючерсу на курс гривні до долара США. Цей інструмент дає змогу банкам, торгівцям та приватним інвесторам заробляти на коливаннях курсу, а підприємствам реального сектора економіки хеджувати (страхувати) свої валютні ризики, зафіксувавши курс купівлі чи продажу долара у майбутньому.

З 19 жовтня онлайн-доступ до строкового ринку інвесторам надає ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА через власну платформу Tradernet. Клієнти можуть подавати заявки й укладати угоди в режимі реального часу та самостійно будувати стратегії, комбінуючи строкові та спотові інструменти.

"З перших днів запуску строкового ринку у 2010 році істотна частка торгів, як за обсягом, так і за кількістю угод, проходила через інтернет-трейдинг. Доступ кінцевих інвесторів до електронної торгівлі — важлива умова для відновлення та подальшого зростання ліквідності. Для залучення інвесторів Українська біржа планує відродити більшість контрактів, які торгувалися до червня 2018 року, а також запропонувати нові" — зазначає Олексій Сухоруков, директор із розвитку Української біржі.

"ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА буде й надалі підтримувати усі ініціативи Української біржі та брати в них активну участь задля розвитку сервісу компанії та інвестиційного клімату в Україні загалом" — додає Марина Машковська, генеральний директор ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА".

Українська біржа — провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

За додатковою інформацією прохання звертатися телефоном +380 (44) 495-7474 або електронною поштою info@ux.ua.

ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" входить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу пройшли лістинг на фондовій біржі NASDAQ (тікер-код FRHC). ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" — перший і поки єдиний учасник фондового ринку України, який відновив доступ клієнтів до біржових торгів через Інтернет.

Детальну інформацію про компанію можна отримати на її сайті.Copyright © Українська біржа, 2008-2022. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду