Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 18.06.2024 08:25
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Виставки
Інтернет-конференції
Кубок Української біржі
UX Revіew
Корисні посилання

На главную страницу » »
 версія для друку

Спецпроекти "Української біржі"

Розвиток фондового ринку - місія, яку "Українська біржа" Ми прагнемо вводити на ринок нові технології та впроваджувати нові інструменти, надаючи можливість професійним учасникам ринку результативно вести бізнес, а приватним інвесторам ефективно управляти своїм капіталом.

Для того, щоб ознайомити всіх бажаючих з можливостями, які відкриває фондовий ринок в Україні, і надати необхідні для біржової торгівлі знання й навички, "Українська біржа" має цілий ряд проектів.

Змагання юних інвесторів

Змагання юних інвесторів – конкурс з біржової торгівлі, який проводиться між учнями українських шкіл, де протягом навчального року викладається експериментальний курс "Фінансова грамотність". Конкурс фінансується проектом FINREP "Проект розвитку фінансового сектору" за підтримки "Української біржі".

Змагання юних інвесторів 2012-2013

Змагання юних інвесторів 2014

Біржова Універсіада

"Біржова Універсіада" — це чемпіонат з інтернет-трейдингу серед студентів вищих навчальних закладів України. Мета проекту — надати студентам можливість перевірити на практиці і закріпити, в ході реальних біржових торгів, знання, отримані в рамках навчальних програм з ринкової економіки.

Біржова Універсіада 2013

Біржова Універсіада 2012

 

Виставка Іnternet TRADІNG EXPO

Виставка є місцем зустрічі приватних інвесторів і професійних учасників ринку. На виставці можна одержати докладну інформацію про торгівлю на біржі, дізнатися про способи роботи на фондовому та строковому, ринках, відвідати навчальні майстер-класи та презентації онлайн- брокерів, поспілкуватися з представниками компаній, що надають послуги  приватним інвесторам, та вибрати найбільш зручний для себе спосіб інвестування.

Заходи

Інтернет-трейдинг з'явився в Україні не дуже давно, і хоча популярність цієї послуги серед мешканців нашої країни стрімко зростає, перш ніж зануритись в біржову торгівлю, необхідно одержати достатньо знань у цій області, відвідавши освітні заходи, які організовує "Українська біржа" разом з онлайн-брокерами.

Семінари онлайн- брокерів

Щодня в офісах компаній-брокерів проходять семінари для початківців або більш поглиблені лекції з Інтернет- трейдингу, де кваліфіковані співробітники компаній готові проконсультувати й надати необхідну інформацію.

Онлайн-видання UX Revіew

UX Revіew - видання "Української біржі", котре випускається щоквартально з початку 2011 року.

Кожен випуск журналу містить постійні рубрики, в яких можна знайти: квартальні новини й підсумки торгів на "Українській біржі", коментарі фахівців відносно змін у чинному законодавстві, інтерв'ю з відомими особистостями ринку, інформацію про емітентів і багато чого іншого.

Журнал буде цікавий як професійним учасникам ринку, так і приватним інвесторам українського фондового ринку.

Докладніше про журнал UX Revіew

Форум "Трейдинг онлайн"

Спільний онлайн-проект "Української біржі" та Асоціації незалежних трейдерів фондового ринку у форматі вебінара – Форум "Трейдинг онлайн". Щодня в онлайн-режимі фахівці компаній- брокерів надають користувачам актуальну інформаційно-аналітичну підтримку, проводять інтерв'ю з відомими представниками ринку, обговорюють торгові стратегії протягом торгової сесії, відповідають на запитання користувачів і не тільки.

Проект завершений.

Кубок "Української біржі"

Це турнір по міні-футболу, в якому можуть брати участь команди, сформовані зі співробітників професійних учасників ринку цінних паперів - членів "Української біржі": торговців, КУА, фондових бірж, департаментів цінних паперів комерційних банків, а також збірних команд, що складаються зі співробітників різних компаній професійних учасників ринку.

Докладніше


Інтернет-конференції

Інтернет-конференція проекту "Нові інструменти захисту від валютних ризиків", 26 червня 2012 року з 14:00.

Архів минулих інтернет-конференційCopyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду