Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 21.04.2021 01:26
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Підписка
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Змагання юних інвесторів
 версія для друку

Змагання юних інвесторів


Організатор
Партнер


Змагання юних інвесторів - це проект, який проводиться між учнями українських шкіл, де протягом 2012-2013 навчального року викладається експериментальний курс "Фінансова грамотність". Конкурс фінансується проектом FINREP "Проект розвитку фінансового сектору" за підтримки "Української біржі".

Мета змагання - надати учням шкіл можливість навчитися інвестувати кошти в акції за допомогою моделювання ситуації на фондовому ринку.

Змагання учнів будуть проходити з 17 грудня 2012 року по 17 травня 2013 року з використанням сервісу "Української біржі" - "Портфель інвестора", який дозволяє моделювати портфель з цінних паперів та здійснювати віртуальні операції з акціями. Кожна команда отримує 100 тисяч "віртуальних" гривень, які вони інвестують в акції різних українських емітентів, включених в ринок заявок "Української біржі". Вартість портфеля визначається щодня за ціною закриття.

Керують роботу команд - вчителі, які відповідальні за викладання курсу, вони самостійно приймають рішення як краще організувати участь своїх учнів. Вчителі можуть бути інвестиційними радниками класу, але інвестиційні рішення приймають саме учні.

В кінці кожного місяця в залежності від чистого приросту вартості портфеля класу визначається клас-переможець. Володарем головного призу оголошується команда, портфель якої в кінці навчального року має найбільшу вартість.

Вхід в портфель

Статистика змагання 2012-2013

Ознайомиться з детальною інформацією про змагання і їх правилами можна на сайті організатора.Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду