Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 18.07.2024 18:17
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Бібліотека трейдера
В допомогу початківцям
Журнал INternet TRADING
Біржова азбука
Радіопроект
Портфель інвестора
Посилання
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » »
 версія для друку

Інформація для приватних інвесторів

Українська біржа

Функції фондової біржі полягають у забезпеченні регулярного функціонування організованого ринку цінних паперів і похідних фінансових інструментів.

Раніше біржа виглядала як місце або будинок,  де у певний час  збираються торговці й посередники для укладання угод  між собою по цінних паперах або товарах. На сьогоднішній день торги на біржі відбуваються в електронному виді, з використанням спеціальных програм.

Детальніше...

Навіщо потрібні брокери?

Біржа, діючи в рамках цілої країни, не може укласти договори напряму з усіма, хто прагне на ній торгувати. Для обслуговування сотень тисяч приватних інвесторів (у деяких державах рахунок уже йде на мільйони) біржі треба було відкрити відділення в кожному місті й по чисельності персоналу конкурувати з найбільшими банками. Замість цього, в усьому світі використовується дворівнева модель: Біржа працює тільки із професійними посередниками - торговцями (брокерами), які у свою чергу обслуговують кінцевих інвесторів. Список он-лайн брокерів

Детальніше…

Інтернет-трейдинг

Інтернет-трейдинг (internet trading) — це спосіб доступу до торгів на фондовій біржі з використанням Інтернету, як засобу зв'язку. В останні десятиліття такий спосіб торгівлі одержав дуже широке поширення. Інтернет-трейдинг виник завдяки "Українській біржі" відносно недавно. Це зумовлене тим, що завдяки широкому проникненню Інтернету в життя кожної людини, доступ до торгів на біржі став цілком реальний для кожного. Поки далеко не всі знайомі з можливостями Інтернет- трейдинга, як способу вкладення й збільшення свого капіталу. Однак уже на даному етапі розвитку нашої країни саме ця послуга стала кращою альтернативою банківським вкладам, придбанню нерухомості для збереження й збільшення особистого капіталу. Це значить, що сьогодні кожен може купувати й продавати акції, заробляючи на цьому - а це є не що інше, як Інтернет-трейдинг.
Задати питання фахівцеві.

Детальніше…

Семінари онлайн-брокерів

Навчальні семінари з  Інтернет-трейдингу необхідні як для новачків, які тільки збираються почати торгувати, так і для трейдерів, з досвідом роботи на фондовому ринку. Саме тому щодня компанії-брокери проводять вступні семінари або більш поглиблені лекції з Інтернет- трейдингу, де кваліфіковані співробітники компаній  готові проконсультувати й надати необхідну інформацію.

У вас є можливість відвідати семінари як в офісі компанії-брокера, так і в онлайн-режимі - якщо у вас немає можливості приїхати в офіс брокера, онлайн-формат семінару (вебінар) стане для вас оптимальним варіантом. Після кожного навчального заходу брокер надасть вам усі необхідні матеріали й відповість на  додаткові питання.

 Список семінарів онлайн-брокерів

Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду