Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 17.07.2024 20:02
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

"Перший український аграрний фонд" (ПУАФ) під управлінням КУА SI Capital вийшов на біржові торги

З 11 лютого 2021 року в біржовий список включені інвестиційні сертифікати ЗНВПІФ ПУАФ (тікер-код: IFPUAF), стратегія якого передбачає здійснення інвестицій та отримання доходу від активних операцій в АПК. Зареєстрований розмір фонду — 1 млрд грн.

Аудитором ПУАФ є "ПрайсвотерхаусКуперс Ешуренс" (PwC), оцінювачем майна — ДП "Бейкер Тіллі Україна", розрахунковим банком і депозитарієм —  АТ "Альфа-Банк". Для забезпечення ліквідності на вторинному ринку залучено маркет-мейкера — компанію ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА.

"ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" у рамках стратегії розвитку українського ринку цінних паперів буде підтримувати біржові котирування фондів SI Capital, щоб створити найкращі умови для інвесторів цього проєкту", прокоментувала Марина Машковська, Генеральний директор компанії.

"За останні 20 років сільське господарство не було збитковим та демонструє стабільно високу прибутковість, яка складає у середньому 21,1% річних. При цьому дохідність агросектору зростає в період кризи та девальвації. Інвестиції в АПК по прибутковості привабливіші, ніж депозити, золото та нерухомість. Рентабельність компаній, що знаходяться у власності ПУАФ, за останні 5 років перевищує середньогалузеву на 34%, а показники врожайності — на 48%. Середнє значення EBITDA складає $445/га", — зазначає Генеральний директор SI Capital Роман Сазонов.

  

"Відтепер будь-який бажаючий має змогу вільно інвестувати в український агробізнес через біржу та отримувати пасивний дохід. АПК становить істотну частку економіки країни і ми сподіваємося, що сільське господарство буде належним чином представлено в нашому списку цінних паперів", — додає Голова правління АТ "Українська біржа" Артемій Єршов.

КУА SI Capital, яка заснована у 2001 році і раніше була відома під назвою "Автоальянс ХХІ ст.", у 2020 році придбана Романом Сазоновим та Юрієм Ігнатюком.
Роман Сазонов має 25 років досвіду в інвестиційному бізнесі, був засновником інвестгрупи "Сократ", сумарна вартість активів під управлінням якої у 2008 році перевищила $65 млн.

Юрій Ігнатюк має 20 років досвіду в агробізнесі, є співвласником агробізнесу "ІДЕК-Груп" із земельним банком у 6,5 тис. га та елеватором на 20 тис. т..

ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНАвходить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу пройшли лістинг на фондовій біржі NASDAQ (тікер-код: FRHC).Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду