Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 17.06.2024 04:56
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Dragon Capital вивів акції Кернел на український ринок

Інвестиційна компанія Dragon Capital разом з "Українською біржею" оголошують про старт торгів акціями компанії "Кернел". Перші угоди були проведені 24 червня 2021 р.
 
"До тепер акції компанії "Кернел" торгувалися лише на Варшавській біржі, але ми вважаємо, що такий якісний актив має бути доступний для українських інвесторів: як інституційних, так і роздрібних. Саме тому Dragon Capital ініціював подвійний лістинг цих акцій в Україні, — відмітив Денис Мацуєв, керуючий директор Dragon Capital. — Ми маємо позитивний досвід такої практики, оскільки на початку 2015 року завели в Україну акції "Миронівського Хлібопродукту" (МХП), що торгувався на той час лише на Лондонській фондовій біржі. З того часу ці акції стали ліквідними не лише в Лондоні, а і в Києві. У всьому світі цього року ми бачимо значний попит і стрімкий ріст цін на товари, в тому числі сільськогосподарського сектору. Відтак інвестори в Україні вже можуть диверсифікувати свої інвестиційні портфелі акціями вітчизняної потужної сільськогосподарської компанії, яка щороку (протягом останніх 7 років) сплачує дивіденди".
 
"Розвиток фондового ринку в Україні можливий тільки з появою якісних активів з прозорим корпоративним управлінням та поважним ставленням до міноритарних акціонерів. Поки в Україні немає ринку IPO, альтернативою для цього на сьогодні є заведення на український фондовий ринок іноземних акцій чи акцій українських компаній, які торгуються на іноземних торгових майданчиках. Впевнений, що обсяги інвестування локальних інвесторів будуть зростати з появою на ринку акцій чи облігацій таких інвестиційно привабливих емітентів, як "Кернел", — коментує подію Голова Правління "Української біржі" Артемій Єршов.
 
"Кернел" є найбільшим виробником соняшникової олії, що оперує близько 18% потужностей з переробки соняшнику в Україні, а також найбільшим експортером зернових культур з часткою ринку близько 16%. Завдяки зростанню обсягів переробки та експорту зернових та олійних культур, а також зростаючим цінам на сировинні товари, "Кернел" досяг зростання доходів компанії на 37% рік до року за перші 9 місяців 2021 фінансового року компанії (липень 2020 – березень 2021), до майже 4.0 млрд. дол. США., в той час як чистий прибуток компанії зріс у 4,6 рази рік до року, до 348 млн. дол. США. Так, за результатами 2021 фінансового року (липень 2020 – червень 2021) "Кернел" має всі шанси досягти рекордно високих показників виручки та чистого прибутку. В той же час завершення поточної інвестиційної програми відкриває можливості щодо збільшення дивідендних виплат акціонерам компанії.
 

Інформація про акціі компанії "Кернел":
ISIN:  LU0327357389
Код на Варшавській біржі: KER
Код на "Українській біржі": KER

Сайт емітенту: http://www.kernel.ua/
 

Українська біржа — провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

За додатковою інформацією прохання звертатися телефоном +380 (44) 495-7474 або електронною поштою info@ux.ua. 
 
Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері інвестицій та фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році в Києві. В 2007-2017 рр міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.
 
Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями – третина торгів на "Українській біржі" (UX) проходить за участі компанії. Dragon Capital – впливовий учасник українського ринку боргових інструментів. Підрозділ боргових ринків Dragon Capital залучає позиковий капітал для провідних підприємств і банків Україні шляхом розміщення гривневих облігацій та єврооблігацій, організації структурованого фінансування та двостороннього боргу. Департамент торгових операцій з борговими цінними паперами є одним з основних гравців як на локальному ринку, так і в сегменті українських єврооблігацій, та виступає маркет-мейкером по широкому спектру українських боргових інструментів.

Dragon Capital має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій в лідируючих виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості. Успішно інвестуючи в різні українські підприємства з 2001 року свої власні кошти і кошти міжнародних партнерів, Dragon Capital зібрав команду лідерів-професіоналів в галузі прямих інвестицій і бездоганну репутацію партнерства.Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду