Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 11.12.2023 18:44
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

"Українська біржа" увійшла в капітал маркетплейсу UBIZ.ua (учасник Prozorro.Sale)

АТ "Українська біржа" набула 15% в капіталі ТОВ "Електронні торги України"

Угоду було підписано 15 липня 2021. Від АТ "Українська біржа" угоду підписав голова правління Артемій Єршов. Від UBIZ.ua – генеральний директор Дмитро Бойко. Від юридичної фірми "АРІО" старший партнер Юліан Хорунжий.

"Об'єднуючи експертизи двох потужних команд задля спільного досягнення ще більш високих цілей, ми створюємо крупного гравця на ринку електронних торгів державними активами, сировиною і distressed assets. Консолідація сприятиме нашому спільному успіху", - заявив голова правління АТ "Українська біржа" Артемій Єршов.

"Комнда UBIZ.ua (ТОВ "Електронні торги України") стояла у витоків Prozorro.Sale і утримує лідерські позиції з продажу distressed assets (включно з банками в процедурах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб), аукціонів приватизації та на сировинних ринках. Для нас партнерство з АТ "Українська біржа" – поштовх для подальшого розвитку", - заявив генеральний директор ТОВ "Електронні торги України" Дмитро Бойко.

"Захист інтересів усіх учасників ринків у системі Prozorro.Sale вимагає глибокої юридичної експертизи, підготовки і супроводу угод. Участь нашої команди в капіталі UBIZ.ua – це наша інвестиція в спокій продавців активів, організатора торгів і інвесторів", – заявив старший партнер Юридична фірма "АРІО" Юліан Хорунжий.

Після укладення угод склад учасників ТОВ "Електронні торги України" виглядатиме так:

  • АТ "Українська біржа"
  • ТОВ "Ю.Софт" (Бойко Д.Ю.)
  • Юридична фірма "АРІО"
  • Володимир Соколов
  • Ірина Сербін

Довідка:

Українська біржа — провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.
За додатковою інформацією прохання звертатися телефоном +380 (44) 495-7474 або електронною поштою info@ux.ua. 
Сайт: http://www.ux.ua/

UBIZ.ua (ТОВ "Електронні торги України")

UBIZ.UA – маркетплейс електронних аукціонів, приватних та державних закупівель. Компанія заснована 2013 року, основним профілем є надання якісних послуг у всіх сферах електронних аукціонів, приватних та державних закупівель.
Майданчик є учасником проекту Prozorro.Sale (Аукціони ФГВФО), проводить аукціони з продажу та оренди державного майна і сировини (Prozorro.Sale).
Компанія була заснована у 2013 році та стояла у витоків електронних аукціонів в Україні, зокрема брала участь у створенні проекту ProZorro.Sale.
За результатами 2020 р. продано активів (включно з орендою) в системі ProZorro.Sale на суму 1,22 млрд грн.
Сайт: https://ubiz.ua/

Юридична фірма "АРІО"

Українська юридична фірма, спеціалізується на корпоративному праві, M&A, судовій практиці, реструктуризації боргів, вирішенні неплатоспроможності, ІТ-праві, кримінальному і антимонопольному праві, GR. Юридична фірма "АРІО" рекомендована міжнародними рейтингами Chambers Europe і The Legal 500.
Сайт: http://www.ario.lawCopyright © Українська біржа, 2008-2023. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду