Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 15.07.2024 07:33
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

БТС Брокер підключено через FIX API

ТОВ "БТС Брокер" — став третім учасником фондового ринку, який інтегрувався до біржових торгів через протокол FIX (Financial Information eXchange). Раніше інтеграцію через FIX реалізували Фрідом Фінанс Україна (платформа TraderNet) і Універсал Банк (фінтех-додаток Monobank). 

Application Program Interface (API або так званий "шлюз") дає змогу автоматизувати взаємодію з нашою торговельною системою і обробляти за секунду сотні заявок кінцевих інвесторів. FIX API підтримує реєстрацію нових клієнтів, дає змогу виконувати їхні угоди, отримувати в реальному часі ринкові ціни та контролювати залишки на рахунках.

"Черговим поштовхом технологічного розвитку нашого ринку стала система Дія, що надала інвесторам додаткову можливість для купівлі ОВДП", - коментує Олексій Сухоруков, Директор з розвитку бізнесу Української біржі, - "Ми вітаємо колектив БТС і команду проекту Bond.ua - вони реалізували одну з перших систем, що підтримують купівлю держпаперів через Дію".

"Україні зараз як ніколи потрібні гроші. Сучасні технології дають змогу збирати їх з мінімальними витратами для профучасників і з максимальною зручністю для інвесторів. Ми раді бути першопрохідцями і за допомогою мобільного додатку Bond.ua готові обслуговувати сотні тисяч нових інвесторів", - зазначає Роман Осипов, генеральний директор ТОВ "БТС Брокер".

Платформа Bond.ua інтегрована з нашою торговою системою через протокол FIX.
З його допомогою інвесткомпанії та банки можуть підключати свої системи до торгів, а інформаційні агентства отримують дані про ціни.

Специфікація повідомлень, які підтримує FIХ-шлюз, доступна за посиланням.

Доступ до торгів через FIX надається членам біржі за підсумками перевірки підключення до тестової торговельній системі, для отримання доступу до якої учасникам ринку або розробникам ПО достатньо надіслати заявку у вільній формі на адресу [email protected]а. 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті [email protected] або за телефоном +380 44 495-7474. 

ТОВ "БТС Брокер" має ліцензії інвестиційної фірми з 2013 року, депозитарної установи з 2017 року та надає якісний і швидкий доступ на фондовий ринок приватним та інституційним інвесторам. Детальну інформацію про компанію можна отримати на її сайті.

"Українська біржа" стартувала у березні 2009 року и одразу стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг через API, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

Протокол FIX із 1998 року розробляє неприбуткова організація FIX Protocol Ltd. Він визнаний стандартом індустрії торгівлі фінансовими інструментами. Протокол дає змогу істотно скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду