Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 24.07.2024 22:24
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Нові учасники ринку підключені через FIX API


Application Program Interface (API або так званий "шлюз") дає змогу автоматизувати взаємодію з нашою торговельною системою і обробляти за секунду сотні заявок кінцевих інвесторів. FIX API підтримує реєстрацію нових клієнтів, дає змогу виконувати їхні угоди, отримувати в реальному часі ринкові ціни та контролювати залишки на рахунках.  

"Ми - наймолодший оператор ринку цінних паперів в Україні, але найбільш технологічний. З початку торгів у 2009 році нашими учасниками було укладено понад 8.3 мільйонів угод. Переважна частина з них - брокерські. Таку кількість угод неможливо ввести в торговий термінал руками трейдера. Ще в минулому тисячолітті фондові біржі в усьому світі запровадили для цього API.", - коментує Артемій Єршов, голова правління  "Української біржі", - "10 років тому в нас було понад 10 учасників, підключених через "шлюз". Незважаючи на війну, фондовий ринок продовжує розвиватися технологічно і пропонувати інвесторам сучасні способи укладення угод".

Специфікація повідомлень, які підтримує FIХ-шлюз, доступна за посиланням.

Доступ до торгів через FIX надається учасникам ринку за підсумками перевірки підключення до тестової торговельній системі, для отримання доступу до якої учасникам ринку або розробникам ПО достатньо надіслати заявку у вільній формі на адресу [email protected]а.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті [email protected]а або за телефоном +380 44 495-7474. 

"Українська біржа" стартувала у березні 2009 року и одразу стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг через API, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

Протокол FIX із 1998 року розробляє неприбуткова організація FIX Protocol Ltd. Він визнаний стандартом індустрії торгівлі фінансовими інструментами. Протокол дає змогу істотно скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду