Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Неділя, 19.05.2024 15:27
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Бібліотека трейдера
В допомогу початківцям
Журнал INternet TRADING
Біржова азбука
Радіопроект
Портфель інвестора
Посилання
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Література по похідним фінансовим інструментам
 версія для друку

Бібліотека трейдера

Література по похідним фінансовим інструментам


Олексій Буренін "Хеджування  ф'ючерсними контрактами Фондової біржі РТС"


Книга є першим у Росії практичним посібником  зі страхування (хеджування) інвестицій на російському фондовому ринку. Олексій Миколайович Буренін - один з кращих російських авторів по фондовому ринку - докладно описує методики хеджування, що містять приклади, засновані на реальних даних Фондової біржі "Російська Торговельна Система" минулого періоду. Унікальність даного видання полягає в тому, що вона орієнтована не тільки на новачків, але й на професіоналів, які прагнуть детально розібратися в методиках хеджування на реальних прикладах.

ISBN: 978-5-902189-18-3

Замовити книгу в інтернет-магазині Setbook


Олексій Буренін "Ф'ючерсні, форвардні й опціонні ринки"

М.: "Тривола", 1995 р. 240 стор.

Розглядаються теоретичні й практичні питання функціонування закордонних ринків, та зростаючого російського ринку строкових  контрактів (опис організації ф'ючерсної торгівлі на МТБ і МЦФБ), із конкретними прикладами та розрахунками.


Галиц Л. "Фінансова інженерія: Інструменти та способи керування фінансовим ризиком"


Пер. с англ. під ред. А.М. Зубкова
М.: ТВП, 1998 р. 576 стор.

Чітко визначені всі інструменти, які використовуються у фінансовій інженерії; вичерпно розібрані такі інструменти, як ФРА, фінансові ф'ючерси, опціони, процентні й валютні свопы, кепи, флори, коллари, коридори, свопціони та ін.; розглянуті більш складні інструменти; точно позначені практичні ситуації, у яких використовується кожний з них. Усі застосування проілюстровані повністю прорахованими практичними прикладами, а рекомендовані тактичні прийоми та способи "перевіряються" на результатах, що відносяться до даних недавнього минулого.


Лола Ібрагімова "Ринки строкових угод: початковий курс"


Присвячена питанням становлення, функціонування й специфіки ринку строкових угод. Розглядаються генезис строкових угод, основні види похідних фінансових інструментів і їх базисів, ціноутворення на деривативи, механізм здійснення угод і специфіка сполучених з ними ризиків, критерії розмежування, які використовуються учасниками угод стратегій, принципи контролю з боку регулювальних органів діяльності на ринку строкових угод; приводяться розроблені Базельським Комітетом принципи діяльності на ринку строкових  угод; пропонуються розроблені автором форми звітності по строкових угодах, а також питання учасників строкових угод і відповіді експертів з коментарями автора. Наприкінці  книги наведений глосарій понять строкового ринку, що використовується у світовій практиці.

ISBN: 5-89247-026-1


Колб Р. "Фінансові деривативи"

Фундаментальний підручник по похідних фінансових інструментах. Розглядається американський досвід зародження й функціонування ринку похідних.

ISBN: 5-89568-016-Х, 1-55786-930-8


Кевін Конноллі "Купівля й продаж волатильності"


Пер. с англ.
М.: "ИК "Аналітика", 2001 р., 264 стор.

Докладне зрозуміле без використання складних математичних методів пояснення нового підходу до застосування опціонів, заснованого на використанні надлишку й недоліку волатильності. Містить численні  пояснюючі приклади.


Лофтон Т. "Основи торгівлі ф'ючерсами" 


Пер. с англ.
М.: ИК "Аналітика", 2001 р., 280 стор.

Зручний посібник з торгівлі ф'ючерсами. Наведений опис усіх видів ф'ючерсів, включаючи нові види, методів прогнозування цін, основ функціонування ринків ф'ючерсів.


Маршалл Д.Ф., Бансал В.К. "Фінансова інженерія"

Розглядається фінансова інженерія як галузь знань, її зародження, концептуальні поняття, фізичні інструменти, включаючи самі останні нововведення на ринку фінансових продуктів, процеси й стратегії, застосовувані на цьому ринку, а також майбутнє цієї дисципліни.

ISBN: 0-13-312588-2, 5-86225-576-1


Мерфі Дж. "Технічний аналіз ф'ючерсних ринків: теорія й практика"

Вважається "Біблією технічного аналізу". Докладно й у доступній формі розглядаються теоретичні основи технічного аналізу товарного ф'ючерсного ринку й методи його практичного застосування (побудова графіків, вивчення фігур технічного аналізу, індикаторів, часових циклів та ін.), відмінність технічного аналізу ринку похідних і базисів. У Додатку1 викладається роль технічного аналізу в торгівлі опціонами.

ISBN: 978-5-902189-18-3

Замовити книгу в інтернет-магазині bizbook


Салич Г.Г. "Опціонні, ф'ючерсні й форвардні контракти: Надприбуткові інвестиції в період інфляції"   

 


М.: "РУПФИ", 1994 р.,160 стор.

У книзі відображена інформація про принципи дії й обігу форвардних, ф'ючерсних і опціонних контрактів, в основі яких лежать фізичні товари, валюта, цінні папери, процентні ставки й індекси. Відображені основні мотиви, методи аналізу, механізми ціноутворення й формування інвестиційних стратегій на строковому ринку в умовах високої нестабільності економіки.


Сидорович В.А. "Строковий ринок: Введення в торгівлю ф'ючерсами й опціонами"    

 


М.: "Будівельна газета", 1994 р. 127 стор.

Дається визначення строкових ринків, розглядаються їхня еволюція, економічні функції й організація, приводиться класифікація строкових угод і досліджуються класичні похідні, оцінюються стан і перспективи розвитку строкового ринку Росії. Наприкінці  книги наведений англо-німецько-російський словник термінів  строкового ринку.  


Томсетт М. "Торгівля опціонами: Спекулятивні стратегії, хеджування,  керування ризиками"

 


Пер. с англ. Б. Зуєва,
М.: "АЛЬПИНА", 2001 р., 360 стор.

Орієнтована на початківців в області опціонної торгівлі. Містить різні опціонні стратегії. Наприкінці  книги наведений глосарій.


Чекулаєв М. "Загадки й таємниці опціонної торгівлі: Механіка біржового успіху"


Повний курс з опціонної торгівлі. Включає поняття й особливості товарних і фінансових опціонів, основні моделі ціноутворення, опціонні стратегії, включаючи створення складних опціонних конструкцій.

ISBN: 5-93855-006-8

Замовити книгу в інтернет-магазині КнигоградCopyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду