Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 20.10.2018 20:07
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » 2 лютого - старт подвійного лістингу
 версія для друку

2 лютого - старт подвійного лістингу

2 лютого 2015 року на "Українській біржі" розпочнуться торги цінними паперами "Миронівського хлібопродукту" і Ukrproduct Group Limited.

"Кілька років учасники фондового ринку спільно працювали над реалізацією проекту "подвійного лістингу" - допуску до обігу на вітчизняних фондових біржах цінних паперів українських емітентів, які провели IPO на закордонних біржах. Нарешті ми бачимо результати цієї кропіткої роботи - тепер папери іноземних компаній будуть доступні українським інвесторам на українському біржовому ринку", - говорить Голова Правління "Української біржі" Олег Ткаченко.

"Потужності нашої компанії знаходяться в Україні, і ми дуже раді, що тепер і українці зможуть торгувати нашими цінними паперами. Це великий крок вперед як для українського фондового ринку, так і для нашої компанії", - говорить заступник Голови правління, фінансовий директор "Миронівського хлібопродукту" Вікторія Капелюшна.

"Ukrproduct Group був першою українською компанією, що вийшла на IPO. 10 років потому ми стали одними з перших, хто вивів акції на український фондовий ринок. Віримо, що він буде розвиватися і в найближчому майбутньому досягне європейського рівня та дозволить залучати кошти на розвиток не тільки українським, а й іноземним емітентам", - заявив CEO Ukrproduct Group Limited Сергій Євланчик.

"Впровадження подвійного лістингу — дуже важлива подія, прорив для українського фондового ринку, для реалізації якого ми наполегливо йшли, докладаючи багато знань та зусиль. Відтепер на ринку з’явиться не лише додатковий інструмент для торгів, але й зразок якісної корпоративної культури емітентів, — яскравий приклад для інших компаній та гарний знак для інвесторів", - упевнений керуючий директор Dragon Capital Дмитро Тарабакін.

"Перший cross-listing для українського фондового ринку це правильний крок у правильному напрямку, але Україна робила цей крок болісно і довго. Договір з "Укрпродуктом" ми підписали в кінці 2011 року, тобто на подолання бюрократичних перепон пішло більше 3 років. Це дуже багато. Для того, щоб локальний ринок почав відповідати сучасним європейським вимогам, подібних кроків потрібно зробити ще не менше 100, адже тільки для того, щоб подвійний лістинг в Україні став повноцінним, потрібно зробити ще не менше 7 змін. Якщо робити ці кроки послідовно і кожен раз по 3 роки, то щось схоже, наприклад, на сьогоднішній польський ринок ми побудуємо не раніше ніж через 300 років. Потрібно не просто прискорення в 100 разів, потрібна радикальна перебудова системи державного управління в цілому і регулювання фінансових ринків зокрема. Я вірю, що це станеться неминуче і дуже скоро. Переконаний, що ми застанемо ті часи, коли український фондовий ринок буде частиною європейського", - прокоментував початок торгів Олексій Сухоруков, Керуючий партнер Інвестиційної групи УНІВЕР, яка виступила фінансовим радником Ukrproduct.

***

Інформація про папери MHP S.A.

ISIN: US55302T2042
Код на Лондонській фондовій біржі: MHPC
Сайт емітента: http://www.mhp.com.ua/
Код на "Українській біржі":MHPC
Кратність лота:10 паперів

Інформація про папери Ukrproduct Group Limited:

ISIN: GB00B03HK741
Код на Лондонській фондовій біржі: UKR Сайт емітента: www.ukrproduct.com
Код на "Українській біржі":UKRP
Кратність лота:1000 акцій

 

"Українська біржа" - центр ліквідності акцій і похідних інструментів в Україні.

Стартувавши в березні 2009 року, біржа з перших місяців стала лідером українського біржового ринку, першою запустивши ринок заявок, інтернет-трейдинг, ринок репо, розрахунки через центрального контрагента і строковий ринок.

Індекс українських акцій розраховується зі старту торгів на "Українській біржі" 26 березня 2009. Початкове значення було прийнято рівним 500 пунктам. Сьогодні в корзину Індексу входять 10 найбільш ліквідних акцій.

Ф'ючерсний контракт на Індекс українських акцій є самим ліквідним інструментом українського ринку.

Компанія "Миронівський хлібопродукт" - лідер українського ринку промислового виробництва курятини. За даними Держкомстату, в 2013 році вона охоплює близько 50% цього ринку. МПХ також є найбільшим експортером м'яса птиці і продуктів птахівництва в Україні. За результатами діяльності компанії, в 2013 році МХП експортував 123 тис. тонн курятини в країни СНД, Азії, Близького Сходу, Африки та ЄС. Основні напрямки діяльності компанії - птахівництво і супутні виробництва (виробництво охолодженої курятини, готових продуктів харчування, соняшникової олії); рослинництво (вирощування кукурудзи, соняшнику, пшениці та рапсу), а також інша сільськогосподарська діяльність (виробництво свіжої яловичини преміум-класу, фуа-гра, ковбасних виробів і копченостей, фруктів). Близько 65% акцій МХП належать Юрію Косюку, інші перебувають у вільному обігу на Лондонській фондовій біржі (LSE).

UKRPRODUCT GROUP є провідним виробником і дистриб'ютором високоякісної брендованої молочної продукції та квасу в Україні, лідером у сегментах плавлених сирів і фасованого вершкового масла. Найбільш відомі бренди компанії "Наш Молочник", "Кремлівське", "Живий Квас "Арсеніевскій", "Вершкова Долина". За підсумками 2013 оборот Компанії склав 52,2 млн. фунтів стерлінгів. З 2005 року акції "Укрпродукт Груп" котируються на альтернативному інвестиційному Ринку (AIM) Лондонської фондової біржі (LSE).

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері інвестицій та фінансових послуг та надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод по залученню капіталу, прямі інвестиції та управління активами. Компанія заснована в 2000 році в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями - третина торгів на "Українській біржі" (UX) проходить за участю компанії. Dragon Capital - впливовий учасник українського ринку боргових інструментів. Підрозділ боргових ринків Dragon Capital привертає позиковий капітал для провідних підприємств і банків України шляхом розміщення гривневих облігацій і єврооблігацій, організації структурованого фінансування та двостороннього боргу. Департамент торгових операцій з борговими цінними паперами є одним з основних гравців як на локальному ринку, так і в сегменті українських єврооблігацій, виступаючи маркет-мейкером по широкому спектру українських боргових інструментів.

Інвестиційна Група УНІВЕР працює в Україні з 2005 року. Основні напрямки - брокерське обслуговування, управління інвестиційними фондами та інвестиційно-банківські послуги. УНІВЕР займає 1-е місце за кількістю зареєстрованих клієнтів і входить до Топ-3 учасників "Української біржі" за оборотами на всіх сегментах - фондовий ринок, ф'ючерси та опціони. Згідно з рейтингами Investfunds.ua, УНІВЕР також входить до Топ-5 за обсягом коштів публічних інвестиційних фондів і чистому притоку коштів серед усіх українських компаній з управління активами за підсумками 2014 року.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту комунікаційза телефоном: (044) 495-74-74. Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду