Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 18.10.2018 15:36
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » З ф’ючерсним контрактом на золото укладено понад 100 угод
 версія для друку

З ф’ючерсним контрактом на золото укладено понад 100 угод

Сьогодні, 5 лютого 2015, на строковому ринку "Української біржі" було укладено 107 угод з ф'ючерсним контрактом на ціну однієї тройської унції афінованого золота загальним обсягом 174 контрактів на суму 4 627 414 грн.

"Лише тиждень тому, 28 січня, стартували торги новими валютними ф'ючерсними контрактами на "Українській біржі". З кожним днем ми спостерігаємо зростання інтересу до цих довгоочікуваних і таких необхідних для ринку інструментів, і вже бачимо перші досягнення контракту на золото, каже Голова правління "Української біржі" Олег Ткаченко. Упевнений, що рекорди і за контрактом на курс долара США української гривні не змусять себе довго чекати. Зміна підходів НБУ до проведення грошово-кредитної політики, про яку було оголошено сьогодні, створила необхідні передумови для використання ф'ючерсного контракту на курс долара в якості повноцінного інструменту хеджування валютних ризиків, у тому числі і для реального сектора економіки".

Презентація контрактів

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту комунікацій за телефоном: (044) 495-74-74.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду