Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 17.10.2018 21:07
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Archive
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » ПІФ "КІНТО-Голд" допущений до торгів на "Українській біржі"
 версія для друку

ПІФ "КІНТО-Голд" допущений до торгів на "Українській біржі"

Сьогодні, 16 лютого 2015 року, на ринок заявок "Української біржі" допущені цінні папериспеціалізованого фонду банківських металів "КІНТО-Голд" (тікер - GOLDI). 

Як повідомляє компанія "КІНТО", залучені кошти інвесторів нового фонду розміщуватимуться виключно у золото, вартість якого оцінюється в доларах США. Вартість чистих активів фонду відповідно до чинного законодавства розраховується у гривні, відображаючи одразу дві складові - світову динаміку золота та динаміку української гривні по відношенню до американського долара. Спираючись на властивості базового активу фонду, золотий ETF допоможе інвестору збалансувати ризики інвестування.

"Рік розпочався з розширення лінійки інструментів на "Українській біржі". Ми раді, що поряд з новими ф'ючерсами з'явився і новий ETF, - говорить Голова Правління "Української біржі" Олег Ткаченко. - Використання сертифікатів фонду в комбінації з ф'ючерсом на золото і ф'ючерсом на валютну пару гривня - долар дає можливість інвесторам використовувати нові  інвестиційні стратеги та зробити свою торгівлю більш ефективною".

"Порівняно з придбанням фізичного золота або золота на банківських рахунках, інвестування через фонд "КІНТО-Голд" має суттєві переваги. Інвестор зберігає свій час при купівлі-продажу, виграє на зменшенні комісійних витрат, має справу з прозорим ринковим ціноутворенням. При цьому спред – різниця між ціною купівлі та ціною продажу, є невеликим, а операційні ризики зменшуються за рахунок розміщення активів фонду не менше, ніж в п‘яти банківських установах. Купуючи золото через ETF, інвестор не підпадає під будь-які валютні обмеження з боку НБУ, - розповідає про новий інструмент провідний брокер компанії "КІНТО" Тарас Кучер. -Ліквідність, тобто можливість швидко та без суттєвих втрат продати ЦП фонду, є ще однією важливою характеристикою ETF. Активна торгівля цінними паперами ETF на біржі надає інвесторам широкі можливості для реалізації різних стратегій - від довгострокового інвестування до короткострокових спекуляцій, арбітражних операцій, моделювання різних синтетичних стратегій тощо".

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту комунікацій за телефоном: (044) 495-74-74.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду