Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 24.02.2020 16:11
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Підписка
У форматі RSS
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Стартувала вечірня сесія на строковому ринку
 версія для друку

Стартувала вечірня сесія на строковому ринку

18 січня 2016 на ПАТ "Українська біржа" відбувся старт додаткової вечірньої сесії на строковому ринку. З цього моменту регулярно в період з 17:20 до 22:50 будуть проводитися торги ф'ючерсними контрактами на курс євро - долар США і на ціну однієї тройської унції афіновані золота. Ліквідність у вечірній час так само як і в ході основної сесії підтримують маркет-мейкери.

"Запуск вечірньої сесії дозволить українським трейдерам повноцінно торгувати валютними і товарними інструментами одночасно з учасниками провідних світових ринків, - коментує Начальник торговельного департаменту"Капітал Таймс"Віктор Сизоненко. - Це дасть можливість трейдерам своєчасно реагувати на цінові коливання в період торгів на біржах США, що мінімізує ризики високих "гепів" на відкритті торгової сесії на наступний день в Україні".

"Вечірня сесія необхідна для успішного розвитку ринку деривативів. Раніше основні новини зі світових фінансових ринків припадалинапозаробочий час і залишатися в позиціях було достатньо ризиковано. Запуск вечірніх торгів повинен додати ліквідності на строковому ринку" - говорить виконуючий обов'язки директора "УНІВЕР Капітал" Куликов Олександр.

"Запуск вечірньої торгової сесії дозволить, не тільки збільшити часові рамки для торгівлі, а й зменшить ризики, а також істотно збільшить ліквідність, що робить торгівлю на"Українській біржі"більш привабливою. Українські трейдери отримали, повноцінну, законну можливість торгувати міжнародними валютними інструментами на вітчизняній біржі, не виводячи гроші за кордон "- зазначив директор онлайн брокера"I-NVEST"Владислав Ревчук.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся в Департамент комунікацій по телефону: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2020. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду