Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 16.10.2018 05:46
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Параметри ф'ючерсних контрактів на BRENT і BITCOIN

 19 грудня 2016 року на "Українській біржі" відбудеться запуск торгів ф'ючерсними контрактами на ціну нафти сорту BRENT і індекс BITCOIN.

Базовий розмір гарантійного забезпечення для ф'ючерсного контракта на ціну нафти сорту BRENT встановлений в розмірі 15%, а для ф'ючерсного контракта на індекс BITCOIN - 30%.

Ф'ючерсний контракт на ціну нафти сорту BRENT виконується за значенням індексу нафти сорту BRENT, опублікованому на сайті ICE www.theice.com в день виконання контракту.

Ф'ючерсний контракт на індекс BITCOIN виконується за значенням середньої ринкової ціни BITCOIN, опублікованому на сайті blockchain.info на день, що передує дню виконання конртакта.


Варіаційна маржа за даними контрактами розраховується виходячи з курсу долара США по відношенню до української гривні, розрахованому на підставі даних міжбанківського валютного ринку України за станом на 16:00 в дату розрахунку варіаційної маржі.

За більш детальною інформацією звертайтесь в Департамент комунікацій по телефону: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду