Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Понеділок, 14.10.2019 23:27
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Про розмір власного капіталу

У зв'язку з питаннями, що виникли після публікації фінансової звітності "Української біржі" за 9 місяців 2017 року, повідомляємо:

На Українській біржі понад рік реалізується проект по створенню програмного комплексу UX-FIX, який надасть доступ до інформаційних і торгових сервісів біржі за допомогою протоколу FIX (Financial Information eXchange) версії 4.2.

ПК UX-FIX розширить можливості продажу біржової інформації іноземним вендорам (о реализации этого этапа сообщалось ранее), а також дозволить торгувати інструментами Української біржі через термінали провідних світових брокерських систем.

Розробка ПК проводиться силами фахівців біржі із залученням сторонніх розробників. На проект витрачено значні трудові та фінансові ресурси.

Термін введення в експлуатацію ПК був перенесений з 3-го кварталу на 4-й, що не дозволило відобразити вартість цього активу у фінансовій звітності "Української біржі" за 9 місяців 2017 р

Введення в експлуатацію ПК UX-FIX відбудеться до кінця 2017 року,що дозволить відновити розмір власного капіталу біржі до рівня вище 25 млн. гривень.

За детальною інформацією прохання звертатися: в Торговий департамент "Української біржі" за телефоном: +380 (44) 495-7474Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду