Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 11.05.2021 19:33
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Українська біржа та Thomson Reuters підписали меморандум про запуск торгів розрахунковими ф’ючерсними контрактами на ціну пшениці та кукурудзи

ПАТ "Українська біржа" продовжує побудову сучасного біржового ринку на товарні активи. На біржі вже торгуються ф'ючерсні контракти на ціну золота, срібла та нафти. Наступний етап - запуск біржових розрахункових деривативів на ціну зернових. Відповідний меморандум підписано з Thomson Reuters.

 

ПАТ "Українська біржа" та Thomson Reuters підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого ціни на пшеницю і кукурудзу з поставкою FOB в українських портах, які розраховуються Thomson Reuters вже більше року, будуть використовуватися в якості базового активу для ф'ючерсних контрактів.

 

"Наша біржа - єдина площадка в Україні, яка володіє необхідним технологіями та досвідом в управлінні ризиками біржових деривативів. Історично першим був ф'ючерсний контракт на Індекс українських акцій, зараз більш ліквідними стали контракти на нафту, золото та курс євро до долара США. Я дуже радий, що ми досягли домовленості з Thomson Reuters і тепер зможемо запропонувати розрахункові контракти на українські зернові", - прокоментував подію Голова Правління Української біржі Олег Ткаченко, - "Я сподіваюся, що нові контракти будуть цікаві не тільки учасникам ринку зерна, а також фінансовим компаніям та приватним трейдерам. Контракти будуть введені в обіг з 1 березня 2018".

 

"Виробництво та експорт зернових грають важливу роль в економіці України, і ми впевнені, що додавання цінових індикаторів по пшениці і кукурудзі виявиться важливим для наших клієнтів. Ми в Thomson Reuters докладаємо всіх зусиль для того, щоб запропонувати нашим клієнтам дані, технології і експертизу, які допоможуть знайти відповіді на важливі питання; дана угода є логічним продовженням нашої стратегії, і ми сподіваємося на розширення нашого співробітництва в майбутньому", сказав Петро Марчевський, керуючий директор Thomson Reuters в Росії і країнах СНД.

 

                                  Основні параметри ф'ючерсних контрактів:

Види контрактів

Розрахункові

Базові активи

Ціна тонни пшениці білок 11,5%;

Ціна тонни фуражної пшениці;

Ціна тонни зерна фуражної кукурудзи

з поставкою FOB Одеса, яка розраховується Thomson Reuters

Місяці виконання

Травень, Серпень, Жовтень

Дата виконання

Третій четвер місяця виконання

Мінімальний розмір лота

1 тонна

Валюта торгів

USD

Детальні специфікації контрактів

http://www.ux.ua/s221

 

Нагадаємо, що 28 грудня 2016 року ПАТ "Українська біржа" підписала меморандум про співпрацю з Державним агентством резерву України, в рамках якого проведено пілотні угоди і перевірено на практиці процедуру виконання зобов'язань з поставки на елеваторі зерна в якості виконання зобов'язань по поставним ф'ючерсними контрактами.

 

З усіх питань участі в проекті прохання контактувати з Іваном Дмитренко, радником Голови Правління Української біржі з розвитку бізнесу по електронній пошті id@ux.uaабо по телефону: (044) 495-7474.

 

Про компанію Thomson Reuters

 

Thomson Reuters - лідируючий постачальник аналітичної інформації для бізнесу та професіоналів. Ми об'єднуємо галузеві знання та інноваційні технології, щоб надавати необхідні дані провідним професіоналам у сфері фінансів, ризиків, права, оподаткування та засобів масової інформації. Для отримання більш докладної інформації відвідайте www.thomsonreuters.com.Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду