Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Середа, 20.10.2021 14:07
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Курси трейдерів "Основи фондового ринку та інтернет-трейдингу", 12 лютого 2019 року, м Дніпро

З 12 лютого Національна металургійна академія України (м Дніпро), за підтримки "Української біржі" оголошує новий набір на спеціалізовані курси трейдерів:

"Основи фондового ринку та інтернет-трейдингу".

 

Наші курси призначені для початківців інвесторів і трейдерів, які хотіли б вивчити теоретичні та практичні основи біржової діяльності та трейдингу для різних ринків. В першу чергу, розглядаються абсолютно легальні, з точки зору законодавства України, можливості, що надаються інвесторам Українською біржею.

Навчання засноване на поєднанні вивчення теоретичних основ біржової торгівлі та інвестування з набуттям практичних навичок інтернет-трейдингу з використанням реальних біржових терміналів. В основі навчання - очні теоретичні та практичні заняття в комфортабельній аудиторії в центрі Дніпра.

Особлива увага приділяється можливості використання інформації найбільш відомих міжнародних і українських сайтів.

Курс розбитий на шість модулів, розрахований на 24 академічні години і має чітко виражену практичну спрямованість.

Всі теоретичні положення ілюструються практичними матеріалами, в тому числі з використанням матеріалів "Української біржі" і інших джерел.

 Слухачі познайомляться з торговими системами, що дозволяють торгувати акціями та ф'ючерсами на фондовому ринку України. Будуть запропоновані практичні поради трейдерів, які мають досвід інтернет-трейдингу на "Українській біржі" та інших біржах.

 

Модуль 1 (Введення) розповість про фондовий ринок і біржовому трейдингу, як важливої ​​частини сучасної економіки.

Модуль 2 (Фондовий ринок, і фондові біржі) ознайомить слухачів з існуючими реаліями світового фондового ринку і найбільшими біржами.

Модуль 3 (Фондовий ринок України і Українська Біржа)знайомить слухачів з фондовим ринком України і акцентує увагу на діяльності Української біржі.

Модулі 4 і 5 (Теорія і практика трейдингу)

Розглядаються різні завдання, що виникають при трейдингу, а також теоретичні та практичні методи їх вирішення для різних ринків.

Поняття і основні типи стратегій торгівлі. Основи фінансової математики. Фундаментальний аналіз. Технічний аналіз. Новинний аналіз. Особливості психології трейдингу.

Модуль 6 (Висновок) узагальнюються знання, що викладаються на попередніх етапах і даються практичні рекомендації щодо застосування цих знань. Досвід трейдингу.

Як правильно вибрати брокера. Журнал трейдера. Звітність. Застереження про ризики.

 

Навчальна група - від 3 до 15 осіб.

 

Заняття проводяться у зручний для слухачів час.

Надаються навчальні матеріали, по закінченню курсів - видаються свідоцтва про закінчення.

Вартість навчання - 1920 гривень.

Курси успішно функціонують в НМетАУ за підтримки "Української біржі" в рамках міжнародного проекту "Студентський фінансовий клуб" з березня 2011 року. 

За цей час випускниками курсів стали понад 140 осіб. 

Всього в заходах "Клубу" за участю "Української біржі" і провідних брокерських компаній взяло участь понад 200 осіб. 

Протягом цього часу в "Студентському фінансовому клубі" неодноразово проводилися практичні майстер-класи за участю висококваліфікованих фахівців "Української біржі" і представників інвестиційних компаній. Практичні майстер-класи будуть проводитися і надалі. 

Випускник курсів, член "Студентського фінансового клубу", який виступав в Біржовий Універсіаді-2012 під ніком RemyLebo зайняв почесне п'яте місце серед понад 550 трейдерів.

 

Відомості про автора "Курсу для початківців трейдерів":

 

Садовський Олександр Володимирович, старший викладач кафедри економіки промисловості НМетАУ. Досвід професійної участі на фондовому ринку України - понад 20 років. Керівник міжнародного проекту "Студентський фінансовий клуб". Практикуючий трейдер ( "Українська біржа").

Отримати додаткову інформацію та записатися на найближчий курс

 

 Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду