Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 23.10.2021 04:26
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Цінні папери, доступні для інтернет-трейдингу клієнтам, які не надали дозволу розкривати про себе інформацію

В кінці жовтня набрали чинності нові вимоги НКЦПФР, що забороняють подачу за цінними паперами, емітенти яких не здійснили публічної пропозиції цих паперів або не вважаються такими, що здійснили публічну пропозицію, заявок через інтернет-трейдинг кінцевим інвесторам, які не надали торговцю згоди на розкриття інформації про себе.

Реалізувати заборону повинні торговці цінними паперами, а фондові біржі зобов'язані надавати регулятору відомості про порушення торговцями цього обмеження.

Крім того, фондові біржі зобов'язані розкривати у своїй торговельній системі код ЄРДПОУ і найменування юридичної особи або ПІБ фізособи, які надали на це згоду своєму брокеру. Такі клієнти можуть торгувати через інтернет-трейдинг будь-якими цінними паперами, допущеними до біржових торгів.

Щоб мінімізувати можливість порушення цієї заборони учасниками торгів, публікуємо список паперів, що обертаються на нашій біржі, за якими емітенти здійснили публічну пропозицію або за законом прирівнюються до таких, що здійснили її. По наступних цінних паперах немає обмежень для інтернет-трейдингу:

 1. Всі випуски ОВДП;
 2. Всі акції, іноземних емітентів, які допущені до обігу в Україні;
 3. Наступні акції українських емітентів:
 • DOEN (Донбасенерго, ПАТ),
 • INDB (АКБ Індустріалбанк, ПАТ).
 • KVBZ (Крюківський вагонобудівний завод, ПАТ).
 • NITR (ІНТЕРПАЙП Нижньодніпровський трубопрокатний завод, ПАТ).
 • OCAB (Одескабель, ПАТ).
 • UNAF (Укрнафта, ПАТ);
 1. Наступні корпоративні облігації:
 • KRDB01 (КРЕДОБАНК, серія A, погашення 25.11.2022)
 1. Сертифікати наступних фондів (список буде уточнюватися):
 • KUBI (ЗНПІФ Індекс Української Біржі),
 • GOLDI (ЗСПІФБМ КІНТО-Голд).

Для підключення до біржових торгів брокерських систем інтернет-трейдингу 1 жовтня 2019 року Українська біржа ввела в експлуатацію "шлюз", реалізований відповідно до міжнародного протоколом FIX (Financial Information eXchange). Специфікація підтримуваних FIX-повідомлень доступна за посиланням.

Доступ до торгів через FIX надається членам біржі за підсумками перевірки підключення до нашої тестової торговельній системи. Для отримання доступу до тестової системи учасникам торгів або розробникам ПО достатньо надіслати заявку у вільній формі на адресу help@ux.uа.

На сьогоднішній день кілька учасників торгів проводять тестування своїх брокерських систем, по завершенні якого ми оголосимо про початок надання ними послуг інтернет-трейдингу.

За додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном +380 (44) 495-7474 або електронною поштою info@ux.ua.

Українська біржа - провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Стартувавши в березні 2009 року, біржа з ​​перших місяців стала технологічним лідером фондового ринку України, першою запустивши торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента і строковий ринок.

Протокол FIX, з 1998 року розробляється неприбутковою організацією FIX Protocol Ltd, отримав визнання в якості стандарту індустрії торгівлі фінансовими інструментами, тому що дозволяє істотно скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, які керують фондами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.

 Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду