Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 19.10.2021 04:45
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Refinitiv відновив трансляцію даних про наш ринок цінних паперів

У жовтні 2019 року Refinitiv в своїй платформі Elektron відновив трансляцію даних Української біржі по індексам, акціям, фондам і облігаціям.

Більш ніж річна перерва в обслуговуванні була обумовлена санкціями, введеними Україною щодо Росії в травні 2018 року. В результаті санкцій Московська біржа, через яку міжнародні інвестори отримували ринкові дані Української біржі, припинила надання послуг.

У березні 2019 року Українська біржа запустила нову торговельну платформу з власним потоком даних в реальному часі, заснованому на повідомленнях міжнародного стандарту FIX Protocol.

Refinitiv - Один з найбільших в світі постачальників даних і впровадження інфраструктурних рішень для фінансових ринків. Працює з 40 000 установ в близько 190 країнах. Refinitiv надає дані і інсайти, торговельні платформи, інфраструктурні рішення для ринкових даних і платформи відкритих технологій, які підтримують і об'єднують світове співтовариство фінансових ринків. Технології компанії забезпечують прогрес в таких сферах, як трейдинг, інвестиції, управління приватним капіталом і корпоративними ризиками, боротьба з фінансовими злочинами, регулювання та управління ринковими даними.ами, борьба с финансовыми преступлениями, регулирование и управление рыночными данными.
Додаткова інформація: www.refinitiv.com

Українська біржа – провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Стартувавши в березні 2009 року, біржа з перших місяців стала технологічним лідером фондового ринку України, першою запустивши торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента і строковий ринок.Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду