Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 09.12.2022 07:09
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Специфікація FIX-повідомлень з підтримкою ф’ючерсів

В рамках підготовки до ре-старту ф'ючерсних контрактів специфікація FIX-повідомлень оновлена до версії 1.13

1 жовтня 2019 Учасники торгів отримали можливість подавати заявки на купівлю і продаж цінних паперів за протоколом FIX в режимі промислової експлуатації. 16 грудня 2019 першу систему Інтернет-трейдингу було підключено через FIX. Протокол FIX також використовується інформаційними агенціями для отримання інформації щодо біржових торгів.

В даний час версія 1.13 специфікації FIX-повідомлень підтримується на тестовій торговельній системі і буде впроваджена за підсумками тестування.

Для отримання доступу до тестової торговельної системи достатньо надіслати заявку у довільній формі на help@ux.uа. Доступ до торгів через FIX надається за результатами перевірки на тестовій системі.

За додатковою інформацією прохання звертатися телефоном +380 (44) 495-7474 або электронною поштою info@ux.ua.

 

Українська біржа - провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Стартувавши у березні 2009 року, біржа з перших місяців стала технологічним лідером фондового ринку України, першою запровадила торги у режимі "ринку заявок", інтернет-трейдинг, угоди РЕПО, інститут центрального контрагента та строковий ринок.

Протокол FIX (Financial Information eXchange), з 1998 року розробляється неприбутковою організацією FIX Protocol Ltd, отримав визнання в якості стандарту індустрії торгівлі фінансовими інструментами, тому що дозволяє суттєво скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, компаніями з управління активами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.Copyright © Українська біржа, 2008-2022. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду