Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 09.12.2022 06:51
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

НКЦПФР погодила участь Freedom Holding в капіталі Української біржі

Згідно з повідомленням НКЦПФР, рішенням від 03.06.2020 було погоджено набуття компанією Freedom Holding Corp. (США) істотної частини акцій професійного учасника фондового ринку  - Української біржі. Freedom Holding Corp. є материнською компанією ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА", професійного учасника ринку цінних паперів.


Голова правління Української біржі Артемій Єршов зазначив, що входження в капітал біржі потужного іноземного акціонера в нинішній непростий не тільки для України, а й для світу час, є дуже позитивним сигналом для фондового ринку нашої країни. "Це говорить про те, що не тільки місцеві гравці, але і системні міжнародні інвестори бачать хороший потенціал в ринку і вірять в швидке відновлення української економіки", - сказав Єршов. Він також висловив впевненість, що наявність нового акціонера дозволить Українській біржі швидше вийти на новий етап розвитку.

"Freedom Holding Corp. (США) активно реалізовує стратегію розвитку в Україні. Для нас це дуже важливий етап, який в подальшому дозволить запропонувати стратегічні інвестиційні можливості для українських інвесторів. ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА планує зайняти лідируючі позиції, як професійний торговець цінними паперами на фондовому ринку України. Ми зацікавлені в розвитку ринку, підтримки інфраструктури, в розвитку строкових контрактів (ф'ючерсів) та інших похідних фінансових інструментів", - зазначає Марина Машковська, генеральний директор ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА".

Для отримання додаткової інформації прохання звертатися:

  • На Українську біржу електронною поштою info@ux.ua або телефоном: +380 (44) 495-7474;
  • У ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА електронною поштою marketing@ffin.ua або телефоном +380 (67) 775-8738.

ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" входить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу пройшли лістинг на фондовій біржі NASDAQ (тікер-код FRHC). ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА - перший і поки єдиний учасник фондового ринку, який відновив доступ клієнтів до біржових торгів через Інтернет. Детальну інформацію про компанію можна отримати на сайті.

"Українська біржа" — провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строкового ринку.

 Copyright © Українська біржа, 2008-2022. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду