Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 20.06.2019 08:28
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналитика и новости рынка

Вторник, 5 июня 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1651,97-1,07%

Вчора індекс Української біржі втратив 0,4%. Знизились ціни «індексних» акцій УБ: «Донбасенерго» (-5,0%), «Центренерго» (-2,1%) та «Укрнафти» (-0,7%). Відсоток зниження цін зазначено по останнім угодам. Підросла ціна акцій «Райффайзен Банк Аваль» (+1,0%). Акціями «Турбоатому» на ринку заявок Української біржі вчора не торгували.

 Обсяг торгів «індексними» акціями на ринку заявок Української біржі ще більше знизився. В першій половині дня, здається, було зовсім мало угод на УБ. В грошовому вираженні вчорашній обсяг торгів «індексними» акціями на ринку заявок Української біржі був на рівні мінімального за останні два роки. Майже 70% цих мінімальних обсягів вчора були забезпечені торгами акціями «Укрнафти».

На ринку заявок УБ пройшли торги акціями п’яти «не індексних» емітентів; з них з помітними обсягами – акціями Миронівського хлібопродукту.

Вся причина малих обсягів торгів, як і до певної міри негативного тиску на ціни місцевих акцій, в санкціях до програмного забезпечення Московської біржі, яким користуються трейдери на УБ.

«Укрнафта» заявила про свої плани збільшити видобуток нафти та конденсату в поточному році на 5% в повірянні з попереднім 2017 роком та збільшити видобуток газу в порівнянні з попереднім планом на 2018 рік на 10% (Це означає зниження видобутку газу в 2018 на 3,4% в порівнянні з 2017). Минулий рік для компанії був невдалим через призупинення на тривалий час дії дозволів на видобуток з ряду родовищ.

Світові ринки акцій.

Вчора широкий фондовий індекс США S&P 500 підріс ще на 0,45%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 додав близьку до цього величину - 0,3%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, зріс на значимих 1,5%. Індекс MSCI EM суттєво додав в останні торгові дні, різко відірвавшись уверх від свого п’ятимісячного мінімуму.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські фондові індекси слабко знижуються; на європейські теж не сильно змінюються, торгуються різнонаправлено. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі, і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів європейські фондові індекси слабко знизяться. Зранку фондовий індекс MSCI EM також мало змінюється, додаючи 0,2%.

Що стосується торгів на Українській біржі, то сьогодні у трейдерів, які працюють на цьому фондовому майданчику, мабуть, продовжить домінувати почуття невизначеності та невпевненості. Повторимо вчорашню тезу. В цій ситуації, найбільш імовірним сценарієм бачиться слабка зміна цін більшості індексних акцій на УБ. Однак, місцевим трейдерам необхідно також бути готовими і до дещо інших можливих результатів торгів. (Повторимо також ще раз, на недалеке майбутнє. Не слід забувати, що ще не всі компанії з індексного кошику УБ визначили дату складання переліку акціонерів для виплати дивідендів за 2017 рік).
·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 5 июня 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду