Авторизация
Ваш логин:
Пароль:
Забыли пароль | Регистрация
Украинская биржа – центр ликвидности рынка акций и производных инструментов в Украине
Регистрация Войти
Суббота, 18.08.2018 02:11
English English Українська Українська
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Частным инвесторам
Торговцам
Эмитентам
Фондовый рынок
Срочный рынок
Рынок Привлечения Капитала
Приватизационные аукционы
Члены биржи
Информация о торгах
Индексы
Техническая поддержка
О бирже
Документы
Новости
Спецпроекты
Подписка на рассылки
Полезные ссылки

Аналитика и новости рынка

Вторник, 5 июня 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1651,97-1,07%

Вчора індекс Української біржі втратив 0,4%. Знизились ціни «індексних» акцій УБ: «Донбасенерго» (-5,0%), «Центренерго» (-2,1%) та «Укрнафти» (-0,7%). Відсоток зниження цін зазначено по останнім угодам. Підросла ціна акцій «Райффайзен Банк Аваль» (+1,0%). Акціями «Турбоатому» на ринку заявок Української біржі вчора не торгували.

 Обсяг торгів «індексними» акціями на ринку заявок Української біржі ще більше знизився. В першій половині дня, здається, було зовсім мало угод на УБ. В грошовому вираженні вчорашній обсяг торгів «індексними» акціями на ринку заявок Української біржі був на рівні мінімального за останні два роки. Майже 70% цих мінімальних обсягів вчора були забезпечені торгами акціями «Укрнафти».

На ринку заявок УБ пройшли торги акціями п’яти «не індексних» емітентів; з них з помітними обсягами – акціями Миронівського хлібопродукту.

Вся причина малих обсягів торгів, як і до певної міри негативного тиску на ціни місцевих акцій, в санкціях до програмного забезпечення Московської біржі, яким користуються трейдери на УБ.

«Укрнафта» заявила про свої плани збільшити видобуток нафти та конденсату в поточному році на 5% в повірянні з попереднім 2017 роком та збільшити видобуток газу в порівнянні з попереднім планом на 2018 рік на 10% (Це означає зниження видобутку газу в 2018 на 3,4% в порівнянні з 2017). Минулий рік для компанії був невдалим через призупинення на тривалий час дії дозволів на видобуток з ряду родовищ.

Світові ринки акцій.

Вчора широкий фондовий індекс США S&P 500 підріс ще на 0,45%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 додав близьку до цього величину - 0,3%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, зріс на значимих 1,5%. Індекс MSCI EM суттєво додав в останні торгові дні, різко відірвавшись уверх від свого п’ятимісячного мінімуму.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські фондові індекси слабко знижуються; на європейські теж не сильно змінюються, торгуються різнонаправлено. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі, і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів європейські фондові індекси слабко знизяться. Зранку фондовий індекс MSCI EM також мало змінюється, додаючи 0,2%.

Що стосується торгів на Українській біржі, то сьогодні у трейдерів, які працюють на цьому фондовому майданчику, мабуть, продовжить домінувати почуття невизначеності та невпевненості. Повторимо вчорашню тезу. В цій ситуації, найбільш імовірним сценарієм бачиться слабка зміна цін більшості індексних акцій на УБ. Однак, місцевим трейдерам необхідно також бути готовими і до дещо інших можливих результатів торгів. (Повторимо також ще раз, на недалеке майбутнє. Не слід забувати, що ще не всі компанії з індексного кошику УБ визначили дату складання переліку акціонерів для виплати дивідендів за 2017 рік).
·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 5 июня 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Украинская биржа, 2008-2018. Все права на информацию и аналитические материалы, размещенные на этом сайте, защищены в соответствии с украинским законодательством.
Услуги интернет-трейдинга предоставляются участниками торгов ПАО "Украинская биржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, Бизнес-центр "Горизонт", этаж 1
Форумы |  Версия для мобильных устройств |  Новости в RSS |  Схема проезда