Авторизация
Ваш логин:
Пароль:
Забыли пароль | Регистрация
Украинская биржа – центр ликвидности рынка акций и производных инструментов в Украине
Регистрация Войти
Суббота, 18.08.2018 02:10
English English Українська Українська
Версия сайта для мобильных устройств Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Частным инвесторам
Торговцам
Эмитентам
Фондовый рынок
Срочный рынок
Рынок Привлечения Капитала
Приватизационные аукционы
Члены биржи
Информация о торгах
Индексы
Техническая поддержка
О бирже
Документы
Новости
Спецпроекты
Подписка на рассылки
Полезные ссылки

Аналитика и новости рынка

Среда, 6 июня 2018

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1635,86-0,98%

Вчора індекс Української біржі знизився на 1,1%. З п’яти «індексних» акцій УБ в ціні знизилось чотири. Ціна акцій «Донбасенерго» за результатами торгів цього вівторка не змінилась. Акції «Турбоатому» втратили в ціні найбільше – 5,2%. Також суттєвим було зниження ціни акцій «Укрнафти» (-2,95%). Ціни акцій «Райффайзен Банк Аваль» та «Центренерго» незначно просіли, відповідно втративши 0,6% та 0,3%.

Обсяг торгів «індексними» акціями на ринку заявок Української біржі помітно підріс в порівнянні за попереднім торговим днем, але навіть в грошовому вираженні він був набагато меншим за свої середньоденні за останні півроку, рік та два.

На ринку заявок УБ вчора пройшли торги акціями п’яти «не індексних» емітентів, з них з помітними обсягами, – акціями Крюківського вагонобудівного заводу. Ціни цих паперів вчора знизилась на 5,9%.

Українська біржа направила листа Президентові України, в РНБО і НКЦПФР з проханням відтермінувати санкції стосовно програмного забезпечення «Московської біржі ММВБ-РТС», яке використовують трейдери на УБ, та опублікувала звернення до учасників торгів, українських та іноземних інвесторів з поясненням своєї позиції з цього питання.

Згідно з повідомленнями інформаційних агентств НАК «Нафтогаз» направив листа Кабінетові Міністрів України з двома способами вирішення проблеми податкового боргу компанії «Укрнафта». В першому варіанті пропонується розділення «Укрнафти» на три сегменти бізнесу, незалежна оцінка їх вартості та викуп окремих сегментів акціонерами компанії. За рахунок цього, згідно з цим планом, погашається борг «Укрнафти» зі списанням штрафних санкцій, нарахованих компанії за не своєчасну сплату заборгованості. В другому варіанті пропонується розстрочка податкової заборгованості компанії з нарахованими штрафними санкціями з погашенням боргу компанією протягом восьми років.

Міністерство фінансів на первинному аукціоні підвищило ставку «відсікання» по державним облігаціям з терміном погашення через 5 місяців на 0,25% до 17,5%. Ставки по «коротким» та річним паперам залишені незмінними.

Світові ринки акцій вчора відзначились слабкою динамікою.

Широкий фондовий індекс США S&P 500 підріс ще на 0,1%, широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 знизився на 0,3%, а композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, втратив 0,2%.

Сьогодні зранку ф’ючерси на американські та європейські фондові індекси слабко зростають. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індикаторів, в тому числі, і до початку біржових торгів, сьогодні на відкритті торгів європейські фондові індекси несильно підростуть. Зранку фондовий індекс MSCI EM додає 0,5%.

Що стосується торгів на Українській біржі, то ситуація невизначеності, імовірно, буде присутня тут і сьогодні. Тому місцевим трейдерам, трейдерам на УБ, необхідно  бути готовими до різних сценаріїв торгів. (Повторимо також ще раз, на недалеке майбутнє. Не слід забувати, що ще не всі компанії з індексного кошику УБ визначили дату складання переліку акціонерів для виплати дивідендів за 2017 рік).
·  сайт "КІНТО"

·  тел. (044) 246-73-50

Настроение рынка на 6 июня 2018
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Украинская биржа, 2008-2018. Все права на информацию и аналитические материалы, размещенные на этом сайте, защищены в соответствии с украинским законодательством.
Услуги интернет-трейдинга предоставляются участниками торгов ПАО "Украинская биржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адрес: 01004, г. Киев, ул. Шелковичная, 42/44, Бизнес-центр "Горизонт", этаж 1
Форумы |  Версия для мобильных устройств |  Новости в RSS |  Схема проезда