Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Вівторок, 21.05.2024 06:48
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Среда, 7 марта 2012

Коментар по акціях ВАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря»

КІНТО

Наразі акції ВАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря» є практично неліквідними. Її ціна за останні 3 місяці залишилась на тому ж рівні – 0,45 грн., акції індикативно просідали до 0,35 грн. в період з 30 січня до 24 лютого. Тоді як індекс УБ з початку 2012 року зумів і зрости, і повернутись до рівнів початку року, на сьогодні навіть нижче.

За порівнянням результатів 2011р. з попереднім, підприємство збільшило виробництво конвеєрів на 33%, до 84 шт., і працює з високим рівнем завантаженості виробничих потужностей, що поки не враховано в ринковій ціні акцій.

Акції ВАТ «Світло Шахтаря» при ціні 0,45грн. на сьогодні торгуються по трейлінгових коефіцієнтах EV/S = 0,3; EV/EBITDA = 1,9; P/E = 3,8, що вказує на відчутний фундаментальний потенціал росту ціни акцій.

Зважаючи на поточний рівень завантаженості виробничих потужностей підприємства, стабільний попит у 2012р., а також ціну акції на сьогодні, що вказує на фундаментальний потенціал росту ціни акції ВАТ «Світло Шахтаря», рекомендуємо купувати акції ВАТ «Світло Шахтаря», хоча наголошуємо на ризикованість даної рекомендації через низьку ліквідність акції.
Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду