Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 14.08.2020 22:05
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналітика та новини фондового ринка

Среда, 8 января 2020

Аналітичний огляд ринку

КІНТО
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1530,12+0,75%

Минулої п’ятниці, в перший торговий день нового року на фондових біржах України, місцеві фондові індекси нашої країни не змінились.

Того дня на Українській біржі відбулись дві угоди з акціями, обидві – по безадресним заявкам.

Одною була угода з акціями «Укрнафти». По ній ціна цих паперів зросла на 2,2% до 138 гривень за акцію. Обсяг угоди склав 70 акцій або 9,66 тисяч гривень в грошовому вираженні.

По інші угоді ціна акцій американської компанії Apple зросла на 1,9%. Обсяг цієї угоди склав одну акцію.

Також на УБ того дня без угод по котируванням зросла на 0,7% ціна акцій «Укртелекому».

Інших угод з акціями чи інших значимих цін котирувань акцій минулої п’ятниці на Українській біржі не було.

Світові ринки акцій.

Останні три торгові дні: минулу п’ятницю, понеділок та вівторок цього тижня основні світові фондові індекси несильно змінювались, в середньому слабко знижуючись. Два торгові дні з цих трьох для більшості провідних світових фондових індикаторів були негативними, один – позитивним.

За три останні торгові дні широкий фондовий індекс США S&P 500 втратив  0,6% (вчора знизився на 0,3%). За цей же період широкий загальноєвропейський фондовий індекс STOXX 600 просів на 0,5% (вчора зріс на 0,25%), а широкий композитний доларовий фондовий індекс країн, які розвиваються, MSCI EM, втратив 1,1% (вчора зріс на 0,3%).

Основною новиною для фінансових ринків сьогодні стала новина про ракетні атаки Ірану на американські військові бази в Іраку цієї ночі. Удари були нанесені як помста за  смерть одного з військових командирів Ісламської Республіки Іран генерала Кассема Сулеймані, командувача силами Кудс. Генерал Сулеймані минулої п’ятниці був убитий за наказом президента США Дональда Трампа в аеропорту Тегерана в результаті ракетного удару з безпілотника.

Військовий підрозділ сил спеціального призначення Кудс (Кудс - на персидській мові назва Єрусалиму) - це зовнішнє крило Корпусу вартових ісламської революції в Ірані. Адміністрація президента Трампа визнала військово-політичне формування Кудс терористичною організацією.

Вчора вночі Іран випустив більше десятка балістичних ракет по двом військовим базам, розташованим в Іраку. На базах знаходились американські військовослужбовці.

Поки інформації про кількість загиблих та поранених в результаті атак, так само, як і про ущерб нанесений військовим базам, не повідомляється. За словами речника Пентагону ці дані зараз оцінюються.

На фоні цієї новини ф’ючерси на європейські та американські фондові індекси знижуються. Згідно з IG, яка дає котирування фондових індексів, в тому числі і до початку біржових торгів, сьогодні німецький фондовий індекс DAX відразу після офіційного початку торгів знизиться. Індекс MSCI EM зранку втрачає 0,5%.

Сьогодні зранку зовнішній фон для торгів акціями на українських біржах негативний.

Як будуть розвиватись торги на місцевому ринку акцій сьогодні побачимо. Значимих місцевих новин, які б вплинули на ці торги практично немає.


сайт "КІНТО"

  тел. (044) 246-73-50Настроение рынка на 8 января 2020
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Аналітичний огляд ринку
КІНТО


Copyright © Українська біржа, 2008-2020. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду