Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
П'ятниця, 23.04.2021 07:36
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу »
 версія для друку

Ф’ючерси в Україні знову доступні через інтернет-трейдинг

Український ринок строкових інструментів після дворічної перерви поступово відновлюється. АТ "Українська біржа" відродило ф’ючерсний контракт на курс гривні до долара США, а ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" відкрило клієнтам онлайн-доступ до нього.

Торги на українському біржовому ринку деривативів були припинені у 2018 році через накладення санкцій на програмне забезпечення Української біржі. Тоді на строковому ринку торгувалися 15 ф’ючерсів.

4 серпня 2020 року Українська біржа відновила торги на ринку строкових інструментів, почавши з найактуальнішого на сьогодні ф’ючерсу на курс гривні до долара США. Цей інструмент дає змогу банкам, торгівцям та приватним інвесторам заробляти на коливаннях курсу, а підприємствам реального сектора економіки хеджувати (страхувати) свої валютні ризики, зафіксувавши курс купівлі чи продажу долара у майбутньому.

З 19 жовтня онлайн-доступ до строкового ринку інвесторам надає ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА через власну платформу Tradernet. Клієнти можуть подавати заявки й укладати угоди в режимі реального часу та самостійно будувати стратегії, комбінуючи строкові та спотові інструменти.

"З перших днів запуску строкового ринку у 2010 році істотна частка торгів, як за обсягом, так і за кількістю угод, проходила через інтернет-трейдинг. Доступ кінцевих інвесторів до електронної торгівлі — важлива умова для відновлення та подальшого зростання ліквідності. Для залучення інвесторів Українська біржа планує відродити більшість контрактів, які торгувалися до червня 2018 року, а також запропонувати нові" — зазначає Олексій Сухоруков, директор із розвитку Української біржі.

"ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА буде й надалі підтримувати усі ініціативи Української біржі та брати в них активну участь задля розвитку сервісу компанії та інвестиційного клімату в Україні загалом" — додає Марина Машковська, генеральний директор ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА".

Українська біржа — провідний організований ринок акцій і строкових контрактів в Україні. Торги на біржі стартували у березні 2009 року. З перших місяців існування вона стала технологічним лідером фондового ринку України — першою запустила торги в режимі "ринок заявок", інтернет-трейдинг, угоди репо, центрального контрагента та строковий ринок.

За додатковою інформацією прохання звертатися телефоном +380 (44) 495-7474 або електронною поштою info@ux.ua.

ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" входить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу пройшли лістинг на фондовій біржі NASDAQ (тікер-код FRHC). ТОВ "ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА" — перший і поки єдиний учасник фондового ринку України, який відновив доступ клієнтів до біржових торгів через Інтернет.

Детальну інформацію про компанію можна отримати на її сайті.

Головні новини
07.12.20 ПАТ "БАНК ВОСТОК" допущений до торгів на строковому ринку
01.12.20 Рішення Індексного комітету
09.11.20 АТ "АЛЬФА-БАНК" допущений до торгів на строковому ринку
04.11.20 ТОВ "Фондова компанія "Емісія" новий учасник торгів
23.10.20 ТОВ "ІНВІНТУМ" новий учасник торгів
19.10.20 Ф’ючерси в Україні знову доступні через інтернет-трейдинг
12.10.20 Ф'ючерс гривня-долар: початок відродження строкового біржового ринку
09.10.20 Затверджено склад Індексного комітету
16.09.20 Виконання строкових контрактів
Показать все


Copyright © Українська біржа, 2008-2021. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду