Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 23.02.2019 12:45
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Ринок заявок
Ринок котирувань
Ринок репо
Ринок ОВДП
Порядок підключення
Тарифи
Цінні папери
Документи
Навчальні торги
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » » » » Робочі станції й канали зв'язку
 версія для друку

Робочі станції й канали зв'язку

І. Робочі станції й Шлюзи


Робоча станція/Термінал - Клієнтська частина ПЗ, встановлюється і  працює  на персональному комп'ютері  Клієнта  та надає  можливість, інтерактивного обміну інформацією про котирування й угоди із цінними паперами.

Робоча станція в режимі торгівлі надає можливість перегляду всіх заявок, звіту угод і виставляння власних заявок у межах торгів, які проводяться  Біржею.  Встановлюється тільки організаціям, що є Учасниками торгів на Біржі.

Робоча станція в режимі перегляду/Клієнтська станція надає можливість перегляду всіх заявок у межах  торгів цінними паперами. Може бути встановлена в якості додаткової станції Учасникам торгів, клієнтам Учасників торгів, а також будь-яким особам.

Шлюз - ПЗ, що надає можливість обміну даними між Серверною частиною ПЗ (Торговельною системою) і програмним забезпеченням Клієнта.

Установка даного ПЗ Клієнтові проводиться тільки після успішного попереднього тестування ПЗ Клієнтом у тестовій системі. Клієнт має право використовувати дане ПЗ тільки у випадку наявності в нього не менше однієї, встановленої на окремому комп'ютері,  Робочої  станції в режимі торгівлі.

За допомогою даного ПЗ  Клієнт може передавати заявки на здійснення угод у Торговельну систему із частотою не більше 240 заявок у хвилину.

Проміжний сервер - Клієнтська частина ПЗ, встановлюється  й працює  на комп'ютері  Клієнта з метою зменшення навантаження на канал зв'язку між Клієнтом і Біржею. Установка даного ПЗ рекомендується у випадку,  якщо кількість Робочих станцій і Шлюзів, установлених у Клієнта, більше п'яти.

ІІ. Варіанти мережевого підключення до Біржі

 1. Виділений канал

 2. Даний варіант дозволяє Компанії- Учасникові стати членом внутрішньої приватної  Іp- Мережі Біржі.  Використання таких  технічних  умов  забезпечує максимальну зручність, надійність, швидкість і конфіденційність інформації.

  У випадку підключення до мережі Біржі через виділений канал зв'язку, потрібне встановлення маршрутизатора.

  Вимоги до маршрутизатора:

  • маршрутизатор повинен бути від  компанії Cіsco;
  • версія програмного забезпечення маршрутизатора повинна бути не нижче  12.3;
  • маршрутизатор не повинен бути підключений до якого-небудь провайдера Інтернет або іншої мережі публічного доступу й повинен використовуватися тільки для з'єднання локальної мережі Клієнта й мережі Біржі;
  • Клієнт повинен передати маршрутизатор під управління Біржі (тобто  надати пароль на вхід у маршрутизатор і пароль на зміну конфігурації);
  • настроювання маршрутизатора здійснюють фахівці Біржі.
    
 3. Доступ через захищений канал мережі Інтернет(VPN Clіent)
 4. Даний варіант дозволяє Компанії- Учасникові використовувати існуючий у неї доступ до мережі Інтернет. Вибираючи даний спосіб доступу, слід також пам'ятати про прийняті на себе ризики, обумовлених тим, що мережа Інтернет є публічною мережею з негарантованою доставкою даних.

 5. Доступ через мережу Інтернет
 6. Даний тип доступу можливий тільки для підключення Робочої станція в режимі перегляду або Клієнтської станції.

ІІІ. Підвищення надійності й резервування


Для підвищення надійності доступу до Біржі рекомендується використовувати резервування критичних компонентів - каналів зв'язку, мережевого устаткування й проміжних серверів доступу.Copyright © Українська біржа, 2008-2019. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду