Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 05.12.2020 16:59
Русский Русский English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Укладено перші контракти з розрахунковими ф’ючерсами на пшеницю та кукурудзу (котирування Thomson Reuters)

5 березня 2018 року на Українській біржі укладено перші контракти з ф’ючерсами на пшеницю фуражну, пшеницю продовольчу з вмістом протеїну 11,5%, а також кукурудзу фуражну з умовами поставки FOB Одеса, базисним активом яких є котирування, що розраховує та надає Thomson Reuters.

 

Варто зазначити, що угоди було укладено з ф’ючерсними контрактами як з найближчою датою виконання (в травні), так і з датами виконання у серпні й жовтні.

 

Для появи цих інструментів було пройдено значний шлях, від розробки методології розрахунку цін інформаційним агентством Thomson Reuters, які лягли в основу базового активу до написання специфікацій ф’ючерсних контрактів. Українська біржа брала участь у низці заходів та конференцій, де проводила презентації нового продукту, зокрема у міжнародній практичній конференції "Розвиток товарного біржового ринку", яку було організовано за підтримки Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

 

Нагадаємо, що у грудні 2017 в рамках пілотних торгів на біржі укладалися угоди с поставними ф’ючерсами на пшеницю, а з 1 березня 2018 року розпочато торги на постійній основі як розрахунковими, так і поставними ф’ючерсними контрактами на зернові.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь в Торгівельний департамент за телефоном: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2020. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду