Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 22.09.2018 10:25
Русский Русский English English
Новости в формате RSS Украинская биржа в facebook Украинская биржа в livejournal Украинская биржа в twitter Украинская биржа в linkedin
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

 версія для друку

Укладено перші контракти з розрахунковими ф’ючерсами на пшеницю та кукурудзу (котирування Thomson Reuters)

5 березня 2018 року на Українській біржі укладено перші контракти з ф’ючерсами на пшеницю фуражну, пшеницю продовольчу з вмістом протеїну 11,5%, а також кукурудзу фуражну з умовами поставки FOB Одеса, базисним активом яких є котирування, що розраховує та надає Thomson Reuters.

 

Варто зазначити, що угоди було укладено з ф’ючерсними контрактами як з найближчою датою виконання (в травні), так і з датами виконання у серпні й жовтні.

 

Для появи цих інструментів було пройдено значний шлях, від розробки методології розрахунку цін інформаційним агентством Thomson Reuters, які лягли в основу базового активу до написання специфікацій ф’ючерсних контрактів. Українська біржа брала участь у низці заходів та конференцій, де проводила презентації нового продукту, зокрема у міжнародній практичній конференції "Розвиток товарного біржового ринку", яку було організовано за підтримки Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

 

Нагадаємо, що у грудні 2017 в рамках пілотних торгів на біржі укладалися угоди с поставними ф’ючерсами на пшеницю, а з 1 березня 2018 року розпочато торги на постійній основі як розрахунковими, так і поставними ф’ючерсними контрактами на зернові.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь в Торгівельний департамент за телефоном: (044) 495-7474.Copyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду