Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 18.07.2024 15:10
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу »
 версія для друку

Нова торговельна система

З 1 березня 2019 року Українська біржа проводить торги на новій платформі.

У січні-лютому учасники торгів провели бета-тестування нового програмного забезпечення Ринку Заявок, за підсумками якого торговельна система Phoenix була переведена в режим промислової експлуатації.

"В результаті першого місяця роботи програмний комплекс Phoenix версії 1.0 було інтегровано з розрахунковою інфраструктурою, внутрішніми системами обліку операцій, звітності і розкриття інформації. Інформаційна взаємодія була перевірена на реальних угодах з цінними паперами та грошовими коштами наших учасників", - коментує Олексій Сухоруков, директор з розвитку бізнесу Української біржі - "Усунено низку зауважень, враховано найбільш важливі побажання учасників торгів і тепер ми запрошуємо всіх членів біржі скористатися новою системою". 

Поточна версія системи приймає адресні і безадресні заявки на укладення угод з купівлі-продажу цінних паперів, а також заявки на укладення угод репо тільки через торговельний термінал.

Для підключення брокерських систем інтернет-трейдингу планується використання міжнародного протоколу Financial Interexchange Protocol (FIX), який вже доступний, але працює поки тільки в режимі передачі інформації про ринок без можливості прийому заявок.

За інструкціями з підключення торговельних терміналів просимо учасників торгів адресувати запит на електронну пошту [email protected]а.

Для отримання доступу через FIX протокол просимо інформаційні агентства та розробників програмного забезпечення для інтернет-трейдингу адресувати запит на електронну пошту [email protected]а.

Українська біржа - провідний оператор українського ринку цінних паперів. З перших місяців своєї роботи у 2009 році біржа стала технологічним лідером українського фондового ринку, вперше в Україні запустила ринок заявок, інтернет-трейдинг, операції репо, операції через центрального контрагента і строковий ринок.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті [email protected] або за телефоном +380 (44) 495-7474.

Техпідтримка


Copyright © Українська біржа, 2008-2024. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Якубенківська, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду