Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Четвер, 23.03.2023 07:48
English English
Новини в форматі RSS Українська біржа в facebook Українська біржа в twitter
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

Аналитика и новости рынка

Понедельник, 6 февраля 2023

Щотижневий огляд фондового ринку

Eavex Capital
Прогнозируемое настроение рынка: Нейтрально
Индекс UX по итогам дня: 1392,90%

Акції українських компаній мали змішану динаміку котирувань протягом минулого тижня. Але певний оптимізм на внутрішньому ринку був викликаний чергою гучних антикорупційних справ. Зокрема, за підозрою в корупції було звільнено керівництво митної служби України. В загальному розумінні, показова активізація боротьби з корупцією високо-посадовців має переконати міжнародних партнерів України надати країні більше фінансових ресурсів для подолання проблем викликаних російською військовою агресією. Зараз йдуть переговори з МВФ про нову кредитну програму терміном на три-чотири роки, об’єм якої буде від 14 до 16 млрд доларів, з яких у перший рік Україна може отримати від 5 до 7 млрд доларів.

Серед основних акцій індексного кошика «Української біржі» найбільше зростання було по акціям «Центренерго», які відскочили вверх на 17% до 2,00 грн після дуже значного падіння з рівня в 4 грн на початку року. Також помітне зростання на 16% до 14,2 грн було по цінним паперам «Крюківського вагонзаводу». За останній місяць котирування «Крюківського вагонзаводу» піднялися майже на 30%, що ми пов’язуємо з очікуванням певних змін в структурі власників компанії, так як досі 25% акцій належать бенефіціару з росії.

На торгах у Лондоні акції «МХП» за тиждень додали 2,4% до 3,39 доларів, в той час як по акціям Ferrexpo було зниження на 5,5% до 160 пенсів.

На первинному аукціоні з розміщення ОВДП попитом користувалися облігації з погашенням у травні 2025 року. У минулий вівторок Мінфіну вдалося продати даних ОВДП на суму 10,4 млрд грн під дохідність 19,7%. Майже аналогічні ОВДП на вторинному ринку є можливість придбати з дохідністю 23%. Для ОВДП з погашенням у листопаді індикативні котирування дохідності знаходяться в діапазоні 21%/19% (купівля/продаж). Окремо Мінфін прозвітував, що держаний та гарантований державою борг на початок цього року становив 111 млрд доларів (у відносному вираженні приблизно 80% від очікуваного в цьому році ВВП).

Курс гривні на готівковому ринку зміцнився на 0,7% до 40,20 грн/дол.

новини компаній

- «Райффайзен Банк» прозвітував про чистий прибуток в 1,5 млрд грн (2,4 копійки на акцію) за 2022 рік, що майже в три рази менше ніж за 2021 рік

читати докладніше

Інвестиційна компанія «Івекс Капітал»

Операції з цінними паперами

Управління активами

Тел.: (+380 44)590-5454

Україна, м.Київ 01021
Кловський узвіз, 7
БЦ "Carnegie Center"
16 поверх

www.eavex.com.ua

Представлений матеріал був підготовлений на основі даних з відкритих джерел. Перевірка достовірності таких даних нами не проводилася. Оцінки та прогнози, що містяться в публікації є приватною думкою аналітиків стосовно відповідних подій та не є пропозицією для здійснення будь-яких операцій з цінними паперами.

Ліцензія НКЦПФР від 06.10.2015

Настроение рынка на 6 февраля 2023
Падение
0 0
Рост
Комментарии и премаркет этого дня:
Щотижневий огляд фондового ринку
Eavex Capital


Copyright © Українська біржа, 2008-2023. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів АТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: Україна, 04107, м.Київ, вул. Тропініна, буд. 7-г
Форуми |  Новини в RSS |  Схема проїзду