Авторизація
Логін:
Пароль:
Забули пароль | Зареєструватися
Українська біржа - центр ліквідності акцій та похідних інструментів в Україні
Реєстрація Увійти
Субота, 21.07.2018 14:45
Русский Русский English English
Приватним інвесторам
Торгoвцям
Емітентам
Фондовий ринок
Строковий ринок
Ринок Залучення Капіталу
Члени біржі
Інформація про торги
Індекс
Технічна підтримка
Про біржу
Документи
Новини
Спецпроекти
Корисні посилання

На главную страницу » »
 версія для друку

Приватизаційні аукціони

Приватизація - це придбання в приватну власність фізичними та/або юридичними особами пакетів акцій державних підприємств. Для держави це можливість залучити додаткові кошти в бюджет і передати компанію в приватну власність для подальшого ефективного управління.

На "Українській біржі" торги із продажу  пакетів акцій акціонерних товариств здійснюються  у формі приватизаційних аукціонів відповідно до  "Положення про порядок продажу в процесі приватизації на фондових біржах пакетів акцій акціонерних товариств" та  Правил торгівлі на "Українській біржі". Продавцем на аукціонах виступає Фонд державного майна України, а покупцями можуть бути юридичні та   фізичні особи, які відповідно до  чинного законодавства України мають право на придбання майна в процесі приватизації.

Для того, щоб стати покупцем у рамках приватизаційного аукціону на "Українській біржі", резидентам необхідно ознайомитись та заповнити документи, розміщені нижче, нерезиденти  - можуть звернутися до одного з членів біржі.

До участі в аукціоні не допускаються особи, які згідно зі статтею 8 Закону України "Про приватизацію державного майна" не можуть бути покупцями, а також особи, відносно яких застосовані санкції відповідно до вимог Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017, яким було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" та Закону України "Про санкції".

Приватизаційні аукціони на "Українській біржі" проходять по вівторках. Дата та час аукціону повідомляється завчасно на сайті біржі.

За більш детальною інформацією щодо приватизаційних аукціонів необхідно звернутися в Торговий Департамент, надіславши листа на e- maіl: info@ux.ua або по телефону: (044) 495-7474, контактна особа – Євгеній  Комісаров.

Документи:

  1. Положення про порядок продажу в процесі приватизації на фондових біржах пакетів акцій АТ;
  2. 2. Замовлення на придбання акцій;

Разом із замовленням на придбання акцій юридичні особи подають:

1.1   Відомості про власника - юридичну особу;

1.2   Довідка про розмір державної частки України в СК юридичної особи;;

1.3  Довідка про відсутність будь-якої кількості акцій (часток, паїв) кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є резидент держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, чи держава, визнана Верховною Радою України державою-агресором;

1.4  Довідка про те, що не є особою, яка прямо чи опосередковано перебуває під контролем осіб, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є особи, визначені в частині третій статті 8 Закону України "Про приватизацію державного майна", або є пов'язаною особою таких осіб;

1.5  Інформація щодо пов’язаних з покупцем осіб, що визнаються такими відповідно до Податкового кодексу України;

1.6  Відомості про осіб, в інтересах яких придбавається пакет акцій, їх засновників, учасників, у тому числі фізичних осіб - кінцевих бенефіціарних власників (контролерів);

1.7  Інформація про фінансово-майновий стан (копії балансу, річного фінансового звіту)

 

Разом із замовленням на придбання акцій фізичні особи подають:

2.1  Відомості про власника - фізичну особу;

2.2  Довідка про те, що не є працівником державних органів приватизації;

2.3  Довідка про, те що не є фізичною особою пов'язаною з особою, яка має громадянство держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, або стосовно якої застосовано санкції відповідно до законодавства;

2.4  Довідка органу доходів і зборів про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію);

2.5  Декларацію про доходи - при придбанні об'єкта за рахунок грошових коштів на суму, що перевищує п'ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 


Інформація про підприємства, які виставлені на продаж

Перелік підприємств, виставлених на продаж

АрхівCopyright © Українська біржа, 2008-2018. Всі права на інформацію та аналітичні матеріали, розміщені на цьому сайті, захищені відповідно до українського законодавства.
Послуги з інтернет-трейдингу надаються учасниками торгів ПАТ "Українська біржа".
Телефон: +38 (044) 495-7474. E-mail: info@ux.ua
Адреса: 01004, м.Київ, вул. Шовковична, 42/44, Бізнес-центр «Горизонт», поверх 1